Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy alszkai malamutot...

Kaptam egy alszkai malamutot ajándékba a fiaméktól, hogyan kell foglalkozni vele másképp mint a német juhásszal?

Figyelt kérdés
Rendes helyről tenyésztőtől,törzskönyves.De tapasztalat az nem igazán van,hiszen nekünk csak német juhászunk volt!Képet mellékelek!Szerintetek azon kívül,hogy kutyasuliba viszem mit tehetnék még érte,hogy jó gazdija legyek? [link] [link]
2013. jan. 11. 14:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
bocsi, a kérdésedre nem tudok válaszolni, de eszméletlen aranyos ez a kutyus!!! :) sok sikert hozzá :)
2013. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Gyönyörűség!


[link]


Itt olvashatsz róla többet, no meg majd a suliban is segítenek!

2013. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
A munka mániás német juhászoknál ez a fajta se rosszabb :) Annyira figyelj oda hogy 1-2 a malamutokból eléggé hajlamos a kb folyamatos vonításra. Tanuld meg még kiskorában leállítani róla :) Jah és mondanom sem kell hogy futni nagyon szeret. Van szánhúzó sport azt próbáljátok ki
2013. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) El is olvasom!
2013. jan. 11. 14:27
 5/30 A kérdező kommentje:
Értem és szánhúzásra hogyan kell tanítani,bár még fiatal de jó ha tudok mindent és hol lehet ilyen dolgokat be szerezni és hol tanítják?
2013. jan. 11. 14:28
 6/30 anonim ***** válasza:

ó, nagyon tündéri :))

itt egy wikis oldal, olvasgass róla :) [link]

2013. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Ezeket nézd meg. mindenképpen.

[link]

[link]


Ezek érdekességek

[link]

2013. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,bár tényleg vonyít de nem mindig csak ha elmegyek,de azt sem sokáig!Ja és le lettem hülyézve,mert a lakásban van mellettem,de hova raknám már ki ilyen kicsin!Hiszen átfér a kerítés rácsai között,erre a szomszédom mit felelt,miért nem kötöd meg!!!!!!!Mi van???????Mondtam neki téged kéne ki kötni te marha!Még a német juhászaim se voltak megkötve!Egyébként a dilis párom úgy hívja,hogy műholdas kutya! :D A chip miatt! :D Waltonnak neveztük el egyébként!
2013. jan. 11. 14:38
 9/30 anonim ***** válasza:
A szánhúzásról itt minden le van írva, ami kell: [link]
2013. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hát nem olcsó egy ilyen edző kocsi!Lehet gyűjtenem akkor!!!
2013. jan. 11. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!