Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom meg tanítani a...

Hogy tudom meg tanítani a kutyámat játszani?

Figyelt kérdés
nem tud játszani.eldobom a labdát nem is érdekli... oké. mutatok neki egy kötelet csak néz rám.Mit tudnék csinálni?

2013. jan. 15. 14:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is pont ilyen. Csak azt szereti, ha együtt futkározok, ugrálok vele. Labdára, kötélre, eldobott tárgyra. gumicsontra, atb. nem reagál semmit.

Engem is érdekel a válasz!!!

2013. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
mert én ezt úgy tudom h ösztön szerűen van benne.De mondjuk nekem sikerült meg tanítani ugratni.
2013. jan. 15. 14:56
 3/26 anonim ***** válasza:
megtanítani: egybe írjuk!!Egyébként az én kutyám úgy tanult meg labdázni,hogy sétáltatás közben találkoztunk egy másik kutyával,aki tudott labdázni és elkezdte utánozni...Bár visszahozni még nem akarja,de imádja,ha eldobom:)))
2013. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szia! Én kutyám sem játszik egy átlagos labdàval, de viszont ha van egy labda vagy valami játék amit nagyon megszeret, és azt dobom el neki, rögtön fut és hozza:) Csak ajánlani tudom hogy így próbálj vele játszani, és sokat jutalmazd ha visszahoz valamit. Remélem segítettem:)
2013. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
már annak is örülnék ha csak rá néz a labdára miközben eldobom...
2013. jan. 15. 15:00
 6/26 anonim válasza:

próbáld összekapcsolni jutalomfalattal...

vagy felkelteni az érdeklődését.

Az én kutyámnak pl. van egy kacsája. Amikor szomorkás és nem akar játszani, elkezdek vele hülyéskedni a kacsával (hátán végigviszem a kacsát), picit cukkolom, de nem idegesítem fel. A végén már Ő akarja elkapni a kacsát XD

2013. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
azt szoktam hogy hülye hangokat adok ki h nézzen rám és el dobom a labdát van amikor oda néz de utána vissza néz rám.
2013. jan. 15. 15:04
 8/26 A kérdező kommentje:
4-es kommentelő hogy tudnám vele megszerettetni?
2013. jan. 15. 15:05
 9/26 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves válaszodat!
2013. jan. 15. 15:08
 10/26 anonim ***** válasza:
szerintem azért néz rád mert tőled várja a választ hogy mit csináljon. talán az segíthet ha nem dobod messzire, inkább egész közel hozzátok, amikor rádnéz te ráveted magad a labdára. vagy messzire dobod és amikor rádnéz elkezdesz futni a labda után. én még azt szoktam amikor az enyém nem figyel hogy elkezdem pattogtatni előtte. talán az is fontos hogy lássa hogy te milyen jól elvagy a labdával, akkor lehet hogy már érdekelni fogja. igaz a mondás hogy irigy kutya, mindig az kell ami a másiknál van :)
2013. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!