Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?...

Milyen kutyát ajánlotok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Közepes termetű, robosztus, erős kutyát szeretnék amely kijön más kutyákkal is (tibeti spániel). Tippek?
2013. jan. 15. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Menhely. :)
2013. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem két amerikai buldogom van palota pincsi mellett :D Bár ezek nem közepes méretűek de robosztusak :)
2013. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fajtát tudsz mondani? Ja és mindenképp kölyök kutyát szeretnék hogy a kutyám ne legyen rá féltékeny. Későbbiekben pedig megszokják egymást, nem lesz gondjuk. Legalábbis remélem.
2013. jan. 15. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Több, mint 300 fajta létezik, ebből úgy 60-80 közepes testű. Keresgélj.
2013. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Keresgettem de amit találtam mindhez azt írták hogy más kutyákkal nem igazán jön ki jól
2013. jan. 15. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor a menhelyen keresgélj, ott meg tudják mondani, hogy melyik kutyák felelnek meg a kívánalmaidnak. És legalább nem lesz zsákbamacska.
2013. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden kutya kijön minden kutyával csak nevelés kérdése. Ha nem vagy biztos magadban akkor persze ne csináld.. De ismerősöm 4kan pit-et tart együtt és köszönik jól vannak.. Mégis mire gondoltál amúgy ?
2013. jan. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tibeti spániel a pici, a tibeti masztiff a nagy robosztus, amire gondolsz. Szerintem.
2013. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!