Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen házőrző kutyát ajánlotok?

Milyen házőrző kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Közepes testű kutyát szeretnék a kert mérete miatt. Mindenképp házőrzésre szeretném betanítani.

Legszívesebben menhelyről fogadnék örökbe hogy segítsek. Milyen jellemzői vannak a jó házőrző kutyáknak? Mi alapján válasszak?


2013. jan. 6. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nah ez egy tipikus kérdés amiben még a kérdező említi is a lehetőségét, menj el a menhelyre és kérdezd meg a gondozót mit ajánl, de szerintem az a jó amelyik ha meglát téged megugat hogy mit keresel te ott :).
2013. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közepes testű kuty 90%-ban alkalmatlan házőrzésre. Max. jelezni fog.
2013. jan. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kuvasz, németjuhász keveréket keress, és szerintem ne fiatalt, olyan 2-4 évest.

A menhelyen kérdezd meg a gondozókat, ők tudnak majd segíteni, de azért ne higyj el mindent elsőre, ha teheted vidd el egy sétára is. Igaz ott nem fog előjönni a házőrző énje, de egy séta alkalmával jobban meg tudod ismerni a kutyát. A túlságosan bújós kutya szerintem nem jó választás.

2013. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerimtem azok jók amelyek riasztanak (ugatnak) ha idegen jár a háznál, meg lehessen tanítani, hogy ki az idegen és ki a barát, 3 éves legyen, barátságos és a gazdit nem harapjuk meg. (szerintem)
2013. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!