Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol veszitek, honnan rendelite...

Hol veszitek, honnan rendelitek (hol lehet átvenni) a kutyatápot?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb webáruház?

Esetleg külön evvel foglalkozó kisboltban veszitek?

Hol a legolcsóbb a minőségibb fajta?



2013. jan. 15. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ melyik tápról van szó, az eddigi tapasztalatok szerint itt a legolcsóbbak:

www.zoofast.hu

www.dogshop.hu


(Én már nem táppal etetek.)

2013. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Zoofast.hu Tapasztalataim szerint a tápok 90 %-a itt a legolcsóbb.
2013. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha Barf akkor hentes, vagy lehet ilyet máshol is kapni?

Adok főzött "madáralkatrészeket" is felesbe a táp mellé, de vitamin,rost,ásványi anyag pótlásból gondoltam hogy kéne táp is.

2013. jan. 15. 19:24
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én BARF étrend szerint etetek. Mi feldolgozóból veszünk nagyon olcsó nyesedék húst. Ill. a csontos húst rendes hentestől vesszük Pestről (pl. pulyka farhát kilója, amin még belőség is van és gyönyörű szép 59Ft).
2013. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megfőzöd? Valami vitaminpótló mellé?
2013. jan. 15. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem, a barf lényege a nyers étrend. Megvan, hogy melyik husinak mennyi a fagyasztási ideje, hogy a baktériumok, bacilusok, esetleges férgek elpusztuljanak benne. Simán kapja nyersen :)

Szarvas nyesedéket kap, pulyka farhátat, heti 2x belsőséget, ill. zöldség/gyümölcs turmixot. Gyógynövényes teát kap - szintén a turmixban -, mindegyiknek megvan a maga funkciója. Zöldkagyló kivonatot kap még, ill. lazacolajat + alkalmanként egyéb olajakat. Immunrendszerét is erősítem folyamatosan (van, hogy probiotikumos lötyivel, vagy hogy almaecet+méz kombinációval ill. heti 1x kap kecsketejet is.)

2013. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Ja és tojást is.. De még van pár dolog, ami kimaradt, de ezeket kapja rendszeresen.
2013. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha komolyan érdekel a BARF, írj nyugodtan privit :)
2013. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

wow :) a turmixot megissza magától? Ecethez mit szól?

Fagyasztást egy vírus vagy akár baci és túlélheti, illetve az enzimek ugyanúgy nem bírják mint a főzést.

Míg azért a főzést az esetleges nem kívánt paraziták,bacik,vírusok nem igazán bírják.

Bár azt mondják a szárnyasokban nem nagyon van pl. féreg.

2013. jan. 15. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Enzimeket nem öli meg a fagyasztás :)

Igen, vannak azért bacik, amik túlélik, viszont egy egészséges kutya szervezete ezeket leküzdi, ezért kell első körben immunrendszer erősítéssel kezdeni (legalábbis nálunk muszáj volt, mert eléggé padlón volt neki), szóval a kutya gyomorsava 15x erősebb, mint az emberé, nem lehet gond :)

Turmixot imádja, az elején egyszerre adtam neki a husit és a turmixot, csodák csodájára a turmixot lefetyelte ki először :D Almaecetet+mézet is a turmixba rakom, meg sem érzi :)

2013. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!