Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok a kanári szigete...

Tapasztalatok a kanári szigeteki kutyáról?

Figyelt kérdés
Igazából van nekünk 2. Egy lassan másfél éves, és egy tőle 3 hónappal fiatalabb, Jól kijönnek egymással napközbe egymással fekszenek a házukba, Ha valamelyikük nincs itthon akkor sírnak egymásért szó szerint, egyszóval nagyon aranyosak annak ellenére hogy mekkora "dögök" :DD Viszont arra lennék kíváncsi hogy ez mindig igy fog maradni? A fajtájával jól kijön? Ugyanis van egy másik fajta kutyánk is akit majdnem megölt alig bírtuk leszedni róla, elég domináns fajta. Félek hogy előbb utóbb a 2 kanári közt is baj lehet. Még egy ilyet nem szeretnék átélni amúgy se :S Van olyan ismerősünk is aki szintén kanárikat tart de ő állítja hogy baj lesz, mert az övék között is baj volt.. Mikor elérnek egy bizonyos kort vagyis ha 1 évesek elmúltak... Nem tudom :// Valakinek valami más tapasztalat?
2013. jan. 15. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
mik a nemek? nekem az a tapasztalatom, mondjuk nem kanárinál, hogy kan-szukával jól kijön, szuka-szukával is addig, amig nem kerül be egy kan a képbe. ha cirkusz van, akkor tüzelés idején. kant kannal viszont nem mernék tartani. az veszélyes üzem ilyen tipusú kutyknál.
2013. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 szuka. De én is észre vettem hogy tüzelésnél kicsit másabbak.. Viszont most történt hogy egyik ismerősünknek is 2 szuka van és most alig él az egyik, szegény :/ Kérdés hogy miért kaptak össze.. Hát már egyszer átéltem ezt mikor neki ment az egyik a kuvasznak, majdnem elveszítettem. Még egyszer nem szeretnék ilyesmit.. Mert külön vannak zárva 3 féle helyre ennél jobban már nem tudjuk őket ezért is van a 2 kanári együtt.
2013. jan. 16. 17:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja köszönöm a válaszod, várok még véleményeket :)
2013. jan. 16. 17:54
 4/4 A kérdező kommentje:
És van egy kan kutya de ő is külön van tőlük. Mivel már jut eszembe őt is bántotta, szóval más fajta kutyákat úgy látom nem tűr meg, de hogy egymást?!
2013. jan. 16. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!