Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám beteg alig bír járni...

A kutyám beteg alig bír járni egy folytában nyavíkól és öszegörnyed mintha a hasa fájna a lépcsőn is le csúszik nem bír fel jönni és nem halggat a nevére nem tud semmit se csinálni én mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Bocsánat, hogy írtam! Nem biztos, hogy ez a gond de a kezelése akkor se lesz olcsó! De azért jó, hogy most én vagyok a rossz és miattam fog elpusztulni a kutyája mert lemertem írni, hogy drága lesz a kezelés. Ha emiatt nem viszi el akkor az rég rossz, hameg elviszi és az orvos mondja ugyanaezt a horribilis árat ugyanúgy sokalni fogja és ugyanúgy nem adja meg a neki járó kezelést, nem hiszem, hogy ebben az én 30 szavas mondatom számottevő lenne! De legalább lesz kit hibáztatni ha nem kezelte a kutyáját mert ugye mint ahogy te is megmondtad az én hibám lesz. Egy kérdést tett fel amire egy véleménnyel reagáltam, nem tudtam, hogy ez halott kutyákhoz vezet majd! Elnézést kérek mindenkitől, és a jószágtól is, hogy MIATTAM nem kapja majd meg az életmentő segítséget!
2013. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
én már elvitem allat orvos hozz csak kíváncsi voltam mit mond a többi
2013. jan. 16. 16:07
 13/16 anonim ***** válasza:
és mit mondott a doki?
2013. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
a gyomra görcsölt műteni kelet mostmár jól an
2013. jan. 16. 19:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Mitől görcsölt a gyomra? Felfújódott vagy elzáródott?
2013. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem el sem vitte.
2013. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!