Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis testű vagy nagy testű...

Kis testű vagy nagy testű kutyák? Ti melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 17:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Mindkettőt szeretem. :) de nekem kicsi van, mert lakásba praktikusabb. :)
2013. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Azt amelyik természetes, ne legyen se kicsi se óriás. Közepes és mérsékelten nagy.
2013. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a nagytestű szőröseket. :) A kistestűek közül a puli tetszik.
2013. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
En nekem mindegy, egyforman szeretek minden kutyat. De mivel vilag eletemben kertes hazban laktam nekem csak nagy kutyusaim voltak; nemetjuhasz, napolyi masztiff, leonbergi meg ilyen-olyan keverekek akiket menhelyekrol hoztunk.
2013. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Kistestű:)
2013. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanúgy szeretem mindkettőt. Van egy viszonylag kistestűm (bár inkább közepes, whippetnél kicsit kisebb), egy közepesem (husky), és most szeretnék egy nagytestűt. Az annyiból jobb, hogy lehet vele birkózni, lehet nyúzni:)
2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Jázi&Csenge ***** válasza:
100%

A közepesek és nagytestűek azért állnak közelebb hozzám, mert mindig is ekkora kutyákat tartottunk, és mivel a mi életmódunkhoz ők illenek jobban. De a kistestűekkel sincs bajom, ugyanannyira kutyák, mint a nagyobb társaik, sőt! Néha elképesztő, ők is milyen képességekkel rendelkeznek...:) Meg panelba, belvárosba és hasonló helyekre eleve ideálisabbak.

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de ha már ennél a témánál vagyunk, leírom, kik a kedvenceim:

Közepes- és nagytestű: skót juhászkutya, border collie, bearded collie, ausztrál juhászkutya, schnauzer, dobermann, mindenféle vizsla, akita inu, leonbergi, berni pásztorkutya...és talán az agarakat is bírom :)

Kistestű: shetlandi juhászkutya, papillon, phaléne, cardigan és pembroke welsh corgi, bichon havanese, mudi és néhány terrier (border, norfolk és norwich, cairn)

Nagyok közül bárkit, kistestűek közül sheltiet, corgit, mudit és papillont tartanék, mert ők még nem rossz választások vidékre, nagy, kertes házba, és sportolni is lehet néhányukkal (sheltie, mudi).


De, hozzátenném, minden fajtát imádok, a keverékeket is, és minden méretet...az már más kérdés, hogy melyik az a kutyafajta, amelyik illik hozzám :)

2013. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Minkettő!:)

Eddig csak két kis termetű kutyusom volt(vagyis van) nagyon imádom őket.:) A többi mind nagy, óriás volt.

Ha választani kell akkor nagytermetűekre voksolok, közelebb állnak a szívemhez.

2013. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Emyke031 ***** válasza:
100%

Hát minden kuty édi tud lenni...

Részemről szintén közepes/nagytestű.

2013. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
én úgy vagyok vele, hogy ha kutya akkor legyen minimum 20kg :) én nekem a nagyobbak tetszenek!
2013. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!