Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a max-mix...

Mi a véleményetek a max-mix (magyar) kutyatápokról? Etet valaki ezzel? Nem tűnik olyan rossznak a középkategóriás tápokhoz képest, vagy mégis?

Figyelt kérdés

Milyen lehet a minősége? 30% a szárított hústartalma, a britnek 45% a FRISS hústartalma.

Itt lehet olvasni róla: [link]

Ár nincs feltüntetve, de nem lehet túl drága kb 3500 ft/ 14kg, állítólag állateledelesnél lehet venni.


2013. jan. 16. 18:23
 1/9 bamboochatheone ***** válasza:
25%
Van benne aranyszál? Akkor nem is igazi kutyatáp ha nincs.
2013. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
szerintem ilyen árérét nem kapsz jó tápot, akármi is van ráírva.
2013. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem tűnik rosszabbnak, mint egy középkategóriás 8000ft os táp, bár nem ártana a csomagoláson a pontos értékeket megnézni, de egyenlőre fogalmam sincs hol lehet kapni ilyet. Nem ismeri senki ezt a tápot?
2013. jan. 16. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem már ott megbukik az egész, hogy sonka meg sajt ízű... Tuti tele van ízfokozóval, ami nem sejtet semmi jót. Ha tehetem magamnak nem veszek ízfokozóval turbósított kaját, úgyhogy a kutyának sem veszek.

Illetve az sem nyeri el a tetszésemet, hogy az összetevőkről semmit sem tudni.

Na meg az ára sem sejtet semmi jót. Részemről tutira kilőve.

2013. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az árat sehol nem találom.Felhívom őket holnap és megkérdezem a pontos összetevőket.

Én is normális árú tápot szeretnék.Nem az a jó,ami horror drága.

Szeretném azt a pénzt visszakapni,amit állatorvosra költöttem addig,míg a kutyáim a méregdrága "szuperprémium"csúfnevű tápokat ették(RC,Acana,Eukanuba és társai,gyakorlatilag minden végigpróbáltuk).Mióta egyszerű,olcsó tápot kapnak,érdekes módon semmi bajuk.

Ez hogy lehet?

2013. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:07

Úgy lehet, hogy a kutyád emésztésével van valami gond.. A "szuper" tápok túl erősek voltak neki. Ennyi.

Én is ismertem bordóit, aki a legjobb tápokkal csak szenvedett, kiütései voltak,sovány volt, stb. Egy olcsóbb , nem márkás táppal pedig tökéletesen jól érezte magát.

Ezért mondják azt, minden kutyának meg kell találni a neki megfelelő tápot.

2013. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként itt falun a kutyák a lehető legolcsóbb tápot,moslékot meg csirkebelet kapnak csak a legtöbb helyen.És szó sincs allergiáról meg egyéb problémákról,semmi bajuk.

Életükben nem láttak még akár középkategóriás tápot sem.

És azok,akik drága tápokkal etetnek,sokan panaszkodnak allergiáról,gyomorproblémákról stb.

Úgyhogy talán mégsem olyan jók a "szuperprémium"tápok.

2013. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bamboochatheone ***** válasza:
Utolsónak bizony igaza van.
2013. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 StereoBass Official válasza:
Én teljesen megvagyok elégedve vele, ilyen árba, ilyen minőségbe nem találni jobbat, ajánlani tudom mindenkinek :) nem volt még olyan kutya, amelyik ne ette volna meg. s semmi baja tőle erősödött.. nagyon jó Respect Max Mix Kutyatáp!!!!
2015. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!