Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a LEGJOBB táp?

Melyik a LEGJOBB táp?

Figyelt kérdés
Az ár nem számít.

2013. jan. 17. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs LEGJOBB táp. Vannak minőségiek, közép kategóriások és egyebek. Az egyed dönti el , hogy a táp számára a legjobb, vagy sem.
2013. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert itt annyi mindent olvasni. Mindenki ajánlgat minden félét, és már nem is tudom követni hogy mi a jó. Amikről eddig azt hittem hogy tök jók, szörnyen lehúzós véleményeket látok (pl Royal Canin, Acana), és felbukkan egy csomó számomra ismeretlen név is (pl. Taste of Wild), amit meg istenítenek.
2013. jan. 17. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Taste of Wilde nagyon jó valóban, de nézz utánna a neten, esetleg kérdezd meg a dokit. Egyébként hogy melyík a legjobb nagyon szubjektív vélemény. Nekem példáúl nem vált be a royal a kuty iszonyat gyorsan nőtt tőle, a macskám meg a dupláját ett meg az ajänlott adagnak. Viszot a brit care ami fele annyiba kerűl teljesen jól működik.
2013. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig lesz "lehúzós" vélemény a legjobbnak tartott tápról is. Annyira egyedi, a te kutyád melyikre, hogyan reagál. Ráadásul időnként egy -egy gyártó megjelenik az országban új termékekkel. Természetesen olyannal próbál betörni a piacra, amely valamiben eltér a most kaphatóktól. Az emberek nagy része figyelemmel kíséri a kapható tápokat. Így az új persze, hogy középpontba kerül. Akkor egy ideig azt fogod olvasni, "ez a LEGJOBB", mert......

ha semmi extra munka, fejlődési igény, netán szőrminőségre nincs igényed. A kutyád jól emészt, egészséges, középkategóriától felfelé választhatsz bármelyiket.Azt vedd figyelembe, átlagos szinten tartásra fehérje 23-zsír 12-15 %-ban a legideálisabb.

2013. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!