Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb spot-on, és...

Melyik a legjobb spot-on, és bolha-kullancs elleni nyakörv? Milyet használtok, és mik vele a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Annyifélét olvasok, valaki ezt javasolja, valaki azt, már nem tudok eligazodni...szerintetek melyik márka a legjobb? Tapasztalatok?

#kutya #bolhanyakörv #spot on #bolha-kullancs elleni nyakörv
2012. dec. 25. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk az Advantix vált be. A Scalibor is jó volt kullancs ellen, csak amellett bolhás lett az egyik kutya, azóta inkább cseppentünk. Drága, de biztonságos.
2012. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi akumi :)
2012. dec. 25. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a Kiltix vált be. Az előző kutyám, mint sajnos sok más kutya is, allergiás volt minden spot-on-ra, egyszeri Advantix használattól több, mint fél évig ekcémás tünetei voltak az egész testén. A mostani kutyámnál én már ki se mertem próbálni, nem bízok benne. És irreálisan drága is.

Nálunk a Kiltix és Neostomosan kombináció 100%-osan bevált.

2012. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is az Advantix vált be, bár az igaz, hogy sok kutya érzékeny lehet rá, mert elég erős szer, viszont cserébe tényleg nagyon hatékony. Kiltixről is jókat hallottam, bár én nem szeretek nyakörvet használni, mert kidörzsöli a szőrt a kutya nyakán.
2012. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az Exspot nevűt veszem. Nekem bevált a 3 éves amstaffomban még nem volt az életben kullancs, pedig sokat sétálunk itt-ott. 5-6 ampulla 5000 forint ha jól tudom. Szerintem jó.
2012. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsók :) Akkor szerintem kipróbálom az Advantixet, ha nem válik be, akkor Kiltix, annak pedig utánanézek, amit a legutolsó válaszoló írt :)
2012. dec. 25. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
KILTIX? BEAPHAR
2012. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!