Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle-t vagy spánielt vegyek...

Beagle-t vagy spánielt vegyek lakásba?

Figyelt kérdés
Kiállításokra is szeretnénk járni.Nem kezdő kutyás vagyok.
2009. aug. 30. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem Beagle-m van, én imádom. Szerintem jól jársz vele, bár kicsit makacs kutya:-)
2009. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

és mi alapján szeretnél dönteni?... küllem, jellem?...

mondjuk az fontos, hogy a spánielt többet kell kozmetikushoz vinni, mint a beagle-t, ez biztos.

2009. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Egyértelműen spániel, ha kiállításra akarod vinni, nagyobb sikere van, másrészt külleme is jobb!
2009. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy tudom, a beagle-nek nagyon nagy a mozgásigénye, nem tudom mennyire bírná a lakásban.

Egyik régi simerősömnek volt, kertes házban tartották, kint is bent is volt a kutya, a ház sem volt kicsi, de még így is teljesen meg volt bolondulva, egész nap rohangált.

Lakásba talán jobb a spániel, szerintem nyugodtabb fajta.

2009. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a spánielt ajánlanám lakásba.
2009. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Spániel
2009. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Beagle.Nekem is az van panelban,és ha foglalkozol vele,akkor nem lesz semmi gond.
2009. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Én a beagle pofiját jobban birom, de a spánielek is nagyon tetszenek. úgy tudom a Beagle valamiféle vadász kutyának lett kitenyésztve, így talán jobb a spániel lakásba, kisebb a mozgás igénye. Ezen felül egy ismerősömet már perelni akarják mert a beagle-je egyfolytában ugat a panelban, és a szomszédok nem bírják :S Persze nyilván ez megeshet spániellel is.
2009. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó válaszoló, hatalmas badarságot írtál azzal, hogy a beaglenél azért nyugodtabb a spániel, mert a másik vadászkutya. Olvass utána, mielőtt ba.romságot írsz, képzeld a spániel is vadászkutya, tehát semmi alapja a feltételezésednek! Kérdésre válaszolva, én spániel párti vagyok. Amúgy mindkét fajtával sokat kell foglalkozni, mint minden kutyával!
2009. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én spániel párti vagyok. Úgy gondolom nyugottabb, mint egy beagle. Ami igazán lakásba való az a Calavier King Charles Spániel. Persze őt is le kell vinni sétálni, meg futkározni.

A szőrével kicsit többet kell foglalkozni, de megéri.

2009. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!