Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe schnauzert vagy spánielt...

Törpe schnauzert vagy spánielt vegyek lakásba gyerek mellé?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintej spániel...bár a másikat nemnagyon ismerem:)
2009. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Spániel.
2009. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A törpe schanutzer egy kisebb enerigabomba, nagyon tud pörögni.Spániel az kicsit nyugottabb, szerintem.

Ha rám hallgatsz, akkor Calavier King Charles Spánielt szerezzél. Szereti a gyerekeket (persze ha nem bánnak vele durván), jól viseli a babusgatást és szeret labdázni is. Ráadásul nem kell keményen küzdeni a falkavezérségért.

Nézd meg ezt a videot: http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU

2009. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2009. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha spánielt veszel, csakis megbízható helyről vedd, TK-vel. A környezetemben rengeteg szaporított spániel van, és mindegyik idegbeteg, agresszív, kezelhetetlen.

Nem a fajtát bántom, hanem a sok félkeverék egyedet......

2009. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha e két fajta jöhet csak szóba akkor spániel.

A törpesnaci nagyon ugatós is, gondolj a szomszédokra is.

Szerintem a bolognese , vagy a máltai selyempincsi jobb választás lakásba gyerek mellé, mert nem hullik a szőrük sohasem, míg a spániel vedlik időnként, nem kicsit. Ezen kívül pedig jól bírják a lakáskörülményeket, szeretik a gyerekeket.

2009. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem van egy tündéri törpe schnauzerem.Imádja a gyerekeket.Órákig képes velük játszani,kergetőzni.A spániel sokkal makacsabb fajta és rettenetesen öntörvényű.Szerintem ha még nem vetted meg akkor kérdezz meg olyan gazdikat akiknek e 2 fajta van és ők majd leírják a véleményüket.
2010. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekünk spánink van, nagyon tündéri imádja a gyerekeket, imád játszani, de általában nyugis, jól tűri ha a kisöcsém nyúzza :) Hamar szobatiszta lett, ő tk-es, szűrve van DP-re és PRA-ra is, most volt nemrég 3 éves, egyáltalán nem beteges, csak akkor ugat ha van rá oka, de akkoris inkább csak halkan vakkantgat. Bár igaz, hogy tényleg vedlik, de érdemes befektetni egy Furminator kefére, ezzel elég végigmenni a kutyán 2-3 naponta, és kiszedi az elhalt szőrszálakat. Fürdetni alíg kell, ha rendesen fésüljük, és ha nem hempereg valamibe x) Én csak ajánlani tudom. De csak akkor érdemes spánit venni, ha sokat tudjátok vinni sétálni, naponta minimum 3x-or. Egy egy séta legyen fél-negyed órás, vagy ennél hosszabb, nálunk általában a déli a leghosszabb, van hogy 1-1,5 órát is kinnt vagyunk.
2010. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!