Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a három között?

Mi a különbség a három között?

Figyelt kérdés

Mi a különbség a bichon frisé között, és a bichon havanese között, meg a bichon bolonesa között???

És szerintetek melyiket a legérdemesebb megvenni?

És hogy hol lehetne venni, és mennyiért?


2009. aug. 30. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a bichon friséhez nem igazán értek, de a bolognese és a havanese között az a különbség, hogy míg a bolognese csak fehér színű lehet, addig a havanese lehet fekete, zsemle, bicolor és tricolor színű is.

Én a havanese-re szavazok, mert azok (tapasztalatom szerint) nyugodtabbak mint a bolognese. A bichon frisé pedig nem annyira ismert még, így nehezebb hozzájutni.

2009. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a frisé is hasonló a többihez annyi különbséggel,h nagyon nehéz a szőrét ápolni..szóval én is a havanese mellett szavazok
2009. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A bichon frise-rol itt olvashatsz bovebben:


[link]

2009. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

a bichonok egy olyan csoport mint mondjuk a vizslák ...

ezek pedig különféle változatai.


mindegyik külön fajta egy fajtacsoportból

2009. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
irjatok még létszi
2009. szept. 3. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bichon bolognese van, nyugodtan merem ajánlani, csak jó helyről vedd:)

A bolognese jó esetben 4 kilónál nem lehet nagyobb, színe mindig fehér. Elég eleven és ugatós, de ki lehet fárasztani. A havanese nagyobb (5-6kiló) és minden színben elfogadott. A frisé pedig nagyon hasonlít a bolognese-re, csak sokkal nagyobb és kevésbé félénk.


Szerintem a havanese a legcukibb annak ellenére hogy bolognese van nekem is. A bolognese általában kissé félénk az idegeneket nagyon lelkesen ugatja. Van az utcánkban egy havanese amikor megakartam simogatni rámugrott és elkezdett nyalogatni...nem ez az első eset!

Szerintem HAVANESE, de azt válaszd amelyik legszimpatikusabb! Ha érdekel még valami szólj nyugodtan szívesen válaszolok!:)))

2009. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

17:16 os vagyok:)))

A havanese tényleg sokkal nyugodtabb a bolognese-nél!

2009. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg a bichon maltese-t is!!!

Nagyon szép!!!

Nem tudom pontosan,de azt hiszem abban különbözik a többitöl,hogy méghosszabb a szőre.

2009. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
valaki tudja hogy mi az a bichon maaltesa????
2009. szept. 3. 22:33
 10/11 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Szerintem a máltai selyemkutyára gondolt. Bár így még nem hallottam titulálni, szerintem marhaság is.Tudtommal a máltai nem bichon.
2009. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!