Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szép estét mindenkinek!...

Nagy László Gábor kérdése:

Szép estét mindenkinek! Biztosan sokan tették már fel ezt a kérdést, de kezdő vagyok ebben a témában. Milyen hámot szerezzek be 2 éves fiú Labrador kutyámra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
[link] Ezek nagyon jó minőségűek és jól is néznek ki.
2013. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mire szeretnéd? Csak hobbi célra sétákhoz a Julius k9-es hámok lesznek jók, canicrosra, bikejöringre, egyéb hasonló sportra pedig a húzó hámok a megfelelőek.
2013. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva szánkóhúzásra gondoltam , bár tudom hogy nem az a fajta :) de egy próbát megér , hogy mégis mennyire szereti.
2013. jan. 19. 00:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Hámot sajnos nem tudok nektek ajánlani, viszont azt el tudom mondani, ha találtok, mindenképpen üres szánkóval kezdjétek és fokozatos legyen a szoktatás :)

Találtam egy kifejezetten szánhúzásra való hámot, hogy aztán ez mennyire állja meg a helyét és mennyire jó ez a hám, azt sajnos nem tudom.

[link]

2013. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ill. ha K9-es hámot választod, valami olyasmi rémlik nekem, hogy az oldalkarikás változat lenne jó szánhúzásra. De javítsatok ki, ha tévedek.

Valamint az Y övet is mindenképp vegyétek meg hozzá!

2013. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak szórakozásból jók a k9-es hámok is, az oldalkarikások. Ha komolyabban szeretnéd ezt a sportot csinálni idővel, akkor húzóhám kell majd, de ezek drágábbak.

Nagyon fokozatosan kell felépíteni, hogy biztos ne legyenek sérülések. Valószínűleg csak a jövő télre lesz kész a kutya annyira, hogy szánkón egy átlag embert is elhúzzon, addig edzeni kell. És nagyon érdemes egy dp szűrést csináltatni ha még nincs, nehogy a húzás esetleg komoly gondokat okozzon.

2013. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok szakértője a témának, de retriever gazdiként én biztos nem huzatnék velük szánkot, túl nagy megterhelés lenne nekik, komoly baja lehet belőle.
2013. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közepeset. Én Bódvaszilason a vásáron (minden 2. hónap 3. keddjén)vettem neki 1 500.-Ft-ért. De ha bemész egy kisállat kereskedésbe és mondod hogy az illető akinek a hám kell labrador akkor tudnak majd segíteni :)
2013. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!