Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom, sokan elítélnek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, sokan elítélnek meg fura elmélet stb, de mégis úgy érzem én jobban járnék most egy tini barátnővel, aki kezdő, mint egy érett, tapasztalt nővel, aki már általában igazi férfire vágyik. Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Nos, az az igazság, hogy szégyen vagy sem, de 22 évesen simán hazudhatom azt, hogy 16 éves vagyok, mindenki bevenné, sőt ha kérdezem kb. 16-17-nek szoktak mondani, mert olyan fiatalosan, kisfiúsan nézek ki testalkatra is. Van egy havero, aki 15, de őt simán kinézik 18-nak, én meg mellette tényleg fiatalabbnak látszom, mondhatni én nézek ki 15-nek helyette. Látom is, hogy a saját korosztályomnak nem jövök be, nekik én csak kisfiú vagyok, nekik meg férfi kell, így általában a 22 év körüli lányok 30-40-es pasikkal vannak inkább együtt. Én meg úgy látom a tiniknél lenne esélyem, mert buszon is szemeztek már velem például. A lányok kb. 14-16 évesek lehettek. Sőt egyik az általános sulinál szállt le, szóval ő max 13-14 volt! Én úgy gondoltam, hogy 14-17 év körüli lányokkal szeretnék összejönni, de nem akarok perverz, pedofil állatnak sem tűnni, márpedig a koromat megtudva úgyis elítélnének az emberek és szerintem a lányok sem akarnának járni velem. Tudom nem tehetek róla, hogy ilyen rossz a genetikám és ennyire fiatalnak nézek ki, de emiatt tényleg csak a tiniknél lehetn csak esélyem, de talán náluk sem a korom miatt, mégis szeretnék ismerkedni ilyen korú lányokkal, csak van bennem egy távolságtartás is,mert kicsit bűnös dolognak érzem ezt. Mindenki elítélne, ha meglátnának utcán egy 14 éves lánnyal mondjuk kézen fogva, biztos sok támadást kapnék, hogy egy szörny vagyok, börtönben a helyem stb. De mégis mit tehetnék, mert így is elég tapasztalatla vagyok, még nem volt barátnőm, kb. olyan szinten vagyok, mint egy tini a szexualitás meg párkapcsolatok tapasztalat terén. Vajon van olyan lány, aki megértene és ezek ellenére is megismerkedne velem, adna esélyt nekem?
2012. júl. 5. 01:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ej azt a pedofil hétszentségit
2012. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz ha 16 ,17 éves barátnőd lessz...
2012. júl. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor inkább egy 18 évessel kezdjél ki, vagy egy pedofil nővel annak bejönnél, vagy várjál 5-6 évet hátha felnősz testileg is
2012. júl. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha jól értelmezem,te itt most feloldozást,engedélyt kérsz,amire nem tudom miért lehet szükséged.

amit mondhatok neked az-az,hogy minden elérhető és arra alkalmas nőt dugj meg.

akit csak érsz 14 felett.

ribiken meg tudnál gyakorlati tapasztalatot szerezni.

ez az adna esélyt dolog meg esengő,kuncsorgó,az ilyet hanyagold.

2012. júl. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"szégyen vagy sem, de 22 évesen simán hazudhatom azt, hogy 16 éves vagyok, mindenki bevenné, sőt ha kérdezem kb. 16-17-nek szoktak mondani, "


->


"Mindenki elítélne, ha meglátnának utcán egy 14 éves lánnyal mondjuk kézen fogva"



Ez kicsit ellentmondásos. Amúgy tényleg nem lehet könnyű, de azért tinit választani, mert nem vagy szexuálisan tapasztalt, hát eléggé buta ötlet. Már leírtam egy hasonló kérdésedhez, hogy egy épeszű nő aki szeretne, nem hajtana el emiatt, hanem "megtanítana". :)

Az sem biztos, hogy a 20+ lányok már mind profik. Találkoztam én már pár ilyen korú lánnyal, akik szűzek voltak.


Ha annyira zavar ez a szex téma, akkor inkább járj prostihoz és kérd meg, hogy "avasson be", de ezért tinilányokkal kavargatni nem kéne.

2012. júl. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lusta vagyok elolvasni de tuti 22 éves vagy! :D Ismerlek már öcsém :D
2012. júl. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
17 18 éves lányokkal még nem gáz ha járnál. Na de 14 meg 15 éves csajokkal ne hogy már kikezdjél! Szerintem beteges az elképzelés.
2012. júl. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 01:46


Nem csak a tapasztalatlanság miatt járnék inkább tinikkel. Egyszerűen nem kellek ilyen testtel a korombeli lányoknak, nekik igazi, férfias testű, tapasztalt 30-50-esek kellenek.

2012. júl. 5. 02:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg, aki küldte ezt a Bibliás dolgot, elfogadom én vagyok az ördög fattya. Igazad van, viszont megnyugtatlak, szerintem nincs olyan tini lány, aki adna nekem esélyt, nem véletlen nem volt még barátnőm 22 éves létemre sem. Szerintem el vagyok átkozva, mert röhej, hogy tőlem rondább fiúknak is van szép barátnője, csak nekem nem jön össze semmi sem. :/
2012. júl. 5. 02:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Még általános iskolában volt egy barátnőm, akkor volt 14 éves, és a pedig barátja 21. Ráadásul az a fiú elég érett és férfias volt már akkor is.

Nem gáz, ne mások véleményével törődj! Elvégre úgy tűnik, hogy elég elkeseredett vagy. A saját boldogságodat keresd, sz*rd le, ki mit mond!

Ja, és megsúgom: ha összejössz egy 16 éves lánnyal, attól nem leszel pedofil. :) Csomó olyan kapcsolatról tudok, ahol 12-14 év a korkülönbség, mégis nagy a boldogság.

2012. júl. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!