Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy tábla...

A kutyám megevett egy tábla csokit az előbb. Lesz valami baja? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kutya? Mekkora méretű és milyen idős?
2012. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Adni neki még egyet, hadd örüljön, elvégre karácsony van :)
2012. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy adj neki még egyet, ilyen hülyeséget a csoki nagy mennyiségben mérgező egy kutyának ha karácsony van ha nem. (kis mennyiségben se kell neki adni) Gondolom véletlenül ette meg, mondjuk az nem mindegy,hogy milyen kutyád van, milyen idős és mekkora.

Adhatsz neki tejet esetleg,hogy gyorsabban ürüljön ki a szervezetéből.

2012. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Én kiskoromban nagyon szerettem a kutyámat, és a csokit is. Amikor kaptam csokit, gyakran megosztoztam vele rajta (és az utána következő kutyámmal is). Soha nem volt egyiknek se semmi baja a csokitól.
2012. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, hogy ki találta ki, hogy a kutyáknak bajuk lesz a csokitól, de ez szerintem hülyeség. Nyugodtan le lehet pontozni, nem érdekel. Az én kutyáim is ettek már nem is egyszer csokit, semmi bajuk nem lett tőle.
2012. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Semmi baja nem lesz tőle, az enyém csokifüggő, ami persze nem azt jelenti, hogy napi szinten több tonna csokit kap, de mindig kap egy kockával. Egy bizonyos időpontban leül a szekrény elé és várja.


Itass vele egy kis vizet, vagy tejet, úgy könnyebben meg tudja emészteni, meg legközelebb figyelj, ne egyen ennyit.

2012. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ez is mutatja, milyen minőségű csokoládék vannak a magyar piacon, a valódi kakaótartalmú csokoládékban van teobromin, ami méreg a kutyának


kérdező: [link]

kalkulálj és vidd a kutyát orvoshoz, ha szükségét érzed

2012. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Bírom a sok lepontozót, de azért azon elgondolkodnék a helyükben, hogy ha szerintük a kutyák meghalnak a csokitól, akkor miért volt már nekem is több kutyám, akiknek adtam csokit ha kértek és mégse lett soha semmi bajuk töle?


Pont sok más embernél.

2012. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pont ahogy*
2012. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
De kérdem én , minek kockáztatni a szeretett kutyánk egészségét?
2012. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!