Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehet láz? Vagy mitől...

Ez lehet láz? Vagy mitől meleg a feje?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma délután vettem észre, hogy (8hónapos keverék kan) kutyám feje elég meleg, főleg a homlok résznél. Egyébként semmi baja, ugyanúgy eszik, nem letört, nem gyenge, játszik, szalad, még sétálni is voltunk délután. Mikor először megéreztem,hogy meleg a feje,először lázra gondoltam, de volt már lázas kutyám, és ő meg sem tudott mozdulni, nagyon nagyon legyengült volt, és az ő fejét nem is éreztem melegnek.

Tisztázzuk, hogy nem vagyok az a kutyatartó, aki nem hajlandó orvost hívni a kutyához.. De ezen kívül tényleg semmi baja, és ezt is csak ma délután vettem észre. Ha ez nem marad abba természetesen szólni fogok az orvosnak!

Tapasztalt már valaki hasonlót? Lázas lehet a kutya? Vgy mi baja lehet? Baj ez egyátalán?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 21. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mérd meg a lázát! Honnan tudjuk itt, hogy beteg-e?
2013. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lázas lenne akkor más lenne a természete is, de azért megmérheted a lázát!
2013. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fannybaba8 ***** válasza:
Nem hiszem hogy lázas de nézd meg. De azt nem a hóna alatt kell ugye tudod? Hanem a fenekébe..
2013. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én (egyik) kutyám feje is mindig olyan forró, mint a kályha. nem tudom mitől lehet neki, mert egyébként nem beteg/beteges.
2014. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!