Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Mostmár félni...

Mit csináljak? Mostmár félni fognak tőlem. Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés

van egy kétéves pitbul kutyám. szoktam csüngesztőn csüngeszteni, megvan tanitva. van egy osztálytársam. lány. 12 éves. mindig kötekszik velem. azt találtam ki egyszer elmegyünk a környékükreiskola után és ha látom, megfélemlitem a kutyával. persze Bryan nem harap utasitás nélkül. csak ugatna, morogna. jo ötlet ez?


és ha kötekednek velem mondhatom azt hogy pitbullom van?


2009. aug. 31. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért vettél pitbullt, mert megfélemlíteni akarsz másokat?

(Mellékesen: Van engedélyed is? Ivartalanítva van?)

Ez egy hülye ötlet. Fiú vagy v lány? Mivel kötekedőzik veled a 12éves lány?

2009. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt inkább ne..Szegény kutya..Kutyát nem ezért tartunk.Engedélyed meg 100 h nincs.Pff
2009. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A másik meg h ha kötekedik veled akkor inkább vágj neki vissza mássla, ne csak egy pitbullal legyél nagymenő!

Arra gondolok, hogy szóban vágjál vissza neki, kötekedjél te is vele:D

2009. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán tudod, hogy a szüleid kutyája engedélyköteles és kötelezôen ivartalanítani kell? Ha ezek nincsenek meg, akkor én biztos meghúznám magam és kerülném a felt?nést, mert különben komoly bírságra lehet számítani, a kutyát elveszik...Ehhez csak annyi kell, hogy valaki feljelentsen, akit pl. ijesztgetsz.
2009. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Ha kötekedik veled,visszakötekedsz,ha lány vagy szólsz az szüleidnek.

Ez a megoldása a dolognak és nem egy veszélyes kutyafajtát tartani az ilyen kutyát a helyszínem végezném ki.

2009. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
17%
Hát nem tudom rám morogna az a korcs én biztos vagyok benne hogy fejbe vágnám egy lapáttal utálom a pitbullokat!!
2009. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na pont az ilyenek miatt vannak előítéletek a pitbullokkal szemben... Szerintem ennél nagyobb hülyeséget ki se találhattál volna, inkább verd meg mint hogy ráuszítod a kutyát... nekem staffim van, és jól tudom milyet harap, pláne ha egy 12 évest harap... felejtsd el!!! ja és a pit tényleg engedély köteles, de mivel Mo-n nem lehet TK-ezni, ezért minden pit staffi csak egy oltási könyv és kész... mondjuk hozzáértő szem látja a különbséget, de nem lehet belekötni
2009. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Kamu
2009. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hmm..Válaszolni persze már nem mersz.

2. vagyok

2009. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
staffi különben mert a sintérháznál, megmondták. fiu vagyok. kül, nem agresszív kutya bryan, csak kutyára megy. ha emberee akarom uszitani akkor azt parancsolni kell. jah és már jelentettek fel, többen is csak akkor elvittem mamámhoz a hegyekbe, hogy ne találjanak meg minket. bujkálnom kell mostmár???
2009. szept. 8. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!