Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos korban keződik...

Hány hónapos korban keződik el a kankutya berregése?

Figyelt kérdés
Van 1 nőstény kutyám aki épp szült 7 hónapja 8 kiskutya amiből 1-t megtartottunk.Ugyebár 7 hónapos a kutyus és természetsen kan ezért szeretném megtudni,hogy a saját anyját elég valószinű,hogy megberregné de ez mikor kezdődik?Ha már most kezdődhet akkor ivartalanitani kellene ugyebár de melyiket? az anyát vagy a kölyköt?UGy tudom inkább az anyát szokták de ő 2,5 éves és ugy olvastam h 1 évesen ajánlott.Olyat is hallottam h vannak valami gyógyszerek amit ha beadunk akkor nem tud megterhesedni a nőstény szerintetek mit csináljak?

2013. jan. 22. 14:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kapun kívül sosem mennek? Ejjj, de jó lehet nekik....
2013. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
ha nincsenek tenyésztési szándékaid mind a kettőnek jobb az ivartalanítás! A szuka nem lesz álvemhes stb. és a kan sem fog megőrülni ha tüzelnek a környéken a kutyák. Minden kutyának szüksége van a sétára!
2013. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nem ugy értem h a kapun kivul nem mennek és igen nincs tenyesztesi szandekom talan ha faj kutya lenne de nem az husky keverék a kan és a nagy allitolag husky ugy kaptuk volt de nem tiszta husky mivel a marmagassaga 45 cm mig a szukaknak 50-55 cm kellene legyen:) de a lényeg h kapun kivul nem mennek csak sétáltatás közben de sétáltatásnál persze,hogy tudok figyelni hogy ne berregjék meg épp ezért mondtam igy de van aki félreérti xd
2013. jan. 22. 17:08
 14/25 anonim ***** válasza:

Ez a berregés ez csúcs, ha két telefon berreg egymás mellett akkor sexelnek?:D

Szerintem ha csak 1et akarsz, akkor a szukát nyilván.

2013. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De akkor nem szökik el a kan berregés időszakban?ezért gondoltam h inkább őt ivartalanitanánk és akkor a szukának ugyis mind1 az szerintem nem fog menni h kérje a f***-t xdddddd
2013. jan. 22. 18:02
 16/25 A kérdező kommentje:
amugy a telefonok inkabb rezegni szoktak nem berregni xdddd most ez a kifejezés jutott eszembe és ezt használtam fura már mikor minden mondatomban berregés van xddd
2013. jan. 22. 18:07
 17/25 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás nam csak azt akadályozza meg hogy kölykök szülessenek hanem a kannál pl a hererákot, a szukánál pedig a genyes méhgyulladást és az állvemhességet is. A felelős állattartáshoz a kutyáid egészsége is hozzátartozik, nem csak a megberregése:-)
2013. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
szóval a 2,5 éves szukád ahhoz fiatal hogy ivartalanítsd de ahhoz nem hogy 7 hónappal ezelőtt leelljen???
2013. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
18 válaszoló 2,5 éves kutyálya már öreg az ivartalanitáshoz.
2013. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már öreg? Ivartalanítani bármikor lehet!
2013. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!