Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyáknak lehet folyása?...

Szuka kutyáknak lehet folyása? Ha igen, az normális vagy betegségre utal?

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem, hogy 1 éves és 3 hónapos bichon havanese kutyám pérája környékén gyakran nedves. Először azt hittem, hogy bepisilt, utána meg azt, hogy sokat nyalogatta magát, azért olyan, de egyszer elaludt az ölemben és miután letettem a nadrágom is nedves lett ott, ahol a pérája volt. Ezért az jutott eszembe, hogy lehet, hogy folyása van. Ez lehetséges?


Akkor tapasztaltam nála hasonlót, amikor először tüzelt és már nem vérzett. Viszont azóta ivartalanítva lett, úgyhogy nem hiszem, hogy összeköthető a kettő. Vagy mégis?:)


Nem tudom eldönteni, hogy ez normális-e, mert más tünetet nem tapasztaltam nála, vagy esetleg orvoshoz kellene-e fordulnom. Holnap megkérdezem az állatorvost is, de gondoltam addig hátha tudtok valami okosat mondani nekem.:) Köszönöm!


2013. jan. 24. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Méhe is ki lett véve vagy csak a petefészek?
2013. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló jót kérdezett! Ha a méhe meg van, akkor lehet gennyes méhgyulladás, amibe egy kutya belepusztulhat..
2013. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy teljesen "kipakolta". Gondolom akkor ebbe beleértette a méhét is. Na de akkor holnap ha felhívom, ezt is megkérdezem.
2013. jan. 24. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vizelet visszatartási problémája van a kutyádnak. Mindenképpen orvos, mert ő tud adni gyógyszert, amivel megszüntethető a jelenség.
2013. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az én szuka kutyusomnak is folyamatosan van, de enyhén nyálkás picit sűrűbben baj?

11.13an kapott kombi oltást, de elképzelhető h vemhes volt. Akkor az orvos azt mondta h lehet árt a magzatnak ha megkapja a szurit, azóta hízott egy kgt. De sztem nem volt vemhes. Igazából nem tudom mit hidjek tudtok vmi tanácsot adni azonkívül h vigyem orvoshoz? Evidens h viszem csak itt Németországban elég necces időpontot kérni.... Picit aggódom....

2014. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!