Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ennél nyomorultabb kutya?

Létezik ennél nyomorultabb kutya?

Figyelt kérdés

anyósom kutyájáról lenne szó, fajtája bolognese és 9 éves, de világéletében hülye volt és nem tudom az okát. talán ennyire félrenevelték?

kezdjük ott,hogy a kutya nem tud enni tányérból,mert fél, tehát mindent a földről eszik, de az is egy 1 óra nála,mert nem bírja elviselni,ha nézik. forog körbe-körbe, végigmegy a szobában kétszer,megszagolja a kaját 10x és utána eszik pár falatot majd kezdi elölről. hozzá kell tenni,hogy nem sok mindent eszik meg, leginkább a paprikát..

ma tesztelni akartam,hogy mit tesz, ha nem kap csak tányérba enni. letettem az ajtó közé(pont középre) egy tányér paprikát meg virslit. a kutya ott ült előtte és nézte, nem mert a közelébe menni, próbáltam oda tenni, de annyira megijedt tőle,hogy majdnem hátra esett.. a tányér mögé kb fél méterre tettem a földre is kaját, de nem mert a tányér mellett elmenni! inkább ült és nézett ki a fejőből,hogy mi legyen..

másik heppje,hogy a lépcsősor utolsó fokán mindig megáll, forog körbe és fel kell tenni,mert nem mer felugrani..de a többin fel tud menni. inkább ott csóválja a farkát és vár...

múltkor fogtam az ajtó elé tettem egy seprűnyelet,hogy át tud-e ugrani rajta vagy ott fog ülni és nézni.. ha tehette volna egész nap ott ült volna és forgott volna körbe-körbe, de átugrani vagy átlépni nem merte!!! a pisilés és a kakálás is nála egy rituálé,mert 5 percig forogni kell előtte és aztán tudja elvégezni a dolgát..

séta alkalmával nem mer a fűben menni csak nagy nehezen,mindig a betonutat keresi,különben fogja magát és lefagy...

teljesen kikészülök tőle, ilyen hülye kutyát még nem láttam. rendesen késztetést érzek rajta,hogy jól elverjem a seggét,hátha észhez tér...de ennek már szerintem annyi.

mit lehet csinálni vele?? ja annyit el tudtam érni nála 1 év alatt,hogy a földről egyen,mert addig csak kézből ment neki..


2013. jan. 24. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván ezek közül egyik sem a kutya hibája. Anyósod seggére kellene inkább egy nagyon verni...

Szerencsétlen kutya. Ennél az is jobb lenne, ha keresnétek neki olyan gazdát, aki tényleg szereti és úgy foglalkozik vele, hogy a kutyának is jó legyen.

2013. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
érzi a kutya, hogy nem szereted! Fél tőled és rosszul érzi magát a jelenlétedben. Hagyd békén és kész... Anyud törődik vele, neked nem kell!
2013. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
te vagy a nyomi nem szegény blöki milyen rossz neki hogy ilyen gazdái vsnnak
2013. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs(anyósod!)
2013. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
anyósomnál is így viselkedik és próbáltam "nevelni" de ha ilyen hülye mit csináljak vele? már 9 éves nem hiszem hogy meg lehet nevelni.
2013. jan. 24. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Egy genetikailag hulladék állattal nem tud kezdeni semmit sem az ember.Valószínűsíthető,hogy "olcsón vagy ingyen fajtatiszta kutyát keresek" dolog alapján lett vásárolva. Nem a kutya hibája,hanem azè aki szaporittata az anyját!A természet az ilyet automatice szelektálta, az ember meg direkt csinálja és keres rajta.
2013. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát tényleg nem tenyésztőtől van...kb 1 éves koráig ugatni sem mert...
2013. jan. 24. 18:04
 8/13 szántóvető ***** válasza:
100%
bánthatták mikor tányérból evett azért fél.megvert kutya lehet.
2013. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

csak én érzem úgy, hogy mindenképp rám tukmáljátok, hogy egy rossz állatkínzó vagyok?

egyébként inkább ellenkezőleg ez a legidegesítőbb és leg elkényeztetettebb kutya a világon.

nem hiszem, hogy bárki kezet emelt volna rá.

2013. jan. 24. 18:21
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Na figyu! Egy masik kerdesnel mar le negativoztak pedig csak realista vagyok...nem kis riziko van abban ha az ember nem egy tisztesseges,becsuletes tenyesztotol vasarol,igaz nem 20 fillérért,de akkor biztos lehet abban hogy ép elméjű es fizikailag rendben lévő kztyát vesz.

Mint mar irtam nem a kutya hibaja,kar is lenne mar ezen agyalni mar.9 evesen mar kozelebb all a koporsohoz mint a bolcsohoz.ha ellett kapatva mar azon sem illdomos valtoztatni.kialakult egy megszokott elet amibol nem lehet csak.ugy egyik pillanatrol a masikra kizokkenteni plane ha mentalis zavarai vannak.ennyi.hagyj fel minden remennyel.hagyd elni szerencsetlent ebben a modosult idegallapotban.meg mindig jobb helye van ott.vehette volna meg olyan is aki tovabb akarta volna szaporitani de latta vna hogy zoknitartonak sem lett volna jo es kik.rta volna az utcara ahol max elcsapja egy auto mikozben korbe korbe karikaba roja a koroket az uttest kozepen. Bekelj meg a gondolattal hogy fogyatekjal elo xsorika...kerj ki roki kartyat ;) a nevere.

2013. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!