Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismeri valaki, esetleg etet...

Ismeri valaki, esetleg etet Amikinos táppal?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ?

2013. jan. 24. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már a második zsákot adom a kutyáimnak és nagyon meg vagyok elégedve vele. Ha érdekelnek a részletek küldj privit, elmondom!
2013. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam róla.Linket kérhetnék?
2013. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Üsd be a googleba. Most nem tudok linkelni, telefonról írok.
2013. jan. 24. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Alternatur. hu Ez a weboldal címe. Itt minden infót megtalálsz.Akik etetnek vele, mind 100%-ig elégedettek. Én is. Sosem voltak ilyen jó formában a kutyáim. A forgalmazó egy igazi úriember. Ha pestiek vagytok a Krisztina krt.35-ben van a boltjuk. Ha nem, akkor küld mintát, ingyen. Ilyen jó tápot még nem láttam és a kutyáim imádják, még az extra válogatós is.
2013. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezen a weboldalon egy zenekar honlapja van.
2013. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd be google-ba, hogy amikinos száraztáp. Így biztos meg lesz.
2013. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A multkor nézegettem én is, "olvasásra" jól is hangzik, de nekem az a problémám, hogy csak egy helyen lehet hozzájutni, nem veszek 2-3 kilónál több szárazat, mert kicsi a kutyám. Acanát eszik, abból is Wild Prairet 2,5 kg. 3 hónapig tart neki, amellett,hogy mást nem igazán kap.

Tehát nekem lutri, hogy mennyire folyamatos az ellátás belőle....

2013. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van 5 kg-os is, vagy az is sok? Esetleg nem tudsz vkivel összeállni és felezni? Vagy Pesten a boltjukba elmenni, nagyon rendes a forgalmazó könnyen tudsz vele kompromisszumot kötni.
2013. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az amikinos weblapja nem alternatur.hu HANEM alternatur.eu. Én is teljesen meg vagyok elégedve, a kutyáim soha nem voltak ilyen szépek, pedig az egyik nagyon allergiás volt, és még az idős kutyám is mosolyog, mint még soha. Ilyen jó, és egészséges termékek sehol nincsenek.

Én vakon megbízom benne, pedig alapvetően nagyon bizonytalan vagyok. Tehát ha én mondom...

2013. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!