Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen természetes nyugtatót...

Milyen természetes nyugtatót ajánlatátok kiskutyának? Nem elaltatni szeretném, csak picit segíteni neki, hogy ne legyen nyugtalan.

Figyelt kérdés

A célom az, hogy amíg kórházba leszünk (baba születik), és másnál helyezzük el, könnyebben aludjon,ne legyen feszült. Eddig egyszer volt így külön, azt nem viselte azért nehezen, de ez most jobban meg fogja viselni, mert nagyon ragaszkodó tipus.

Homeopátiát, Bach virágterápiáról (jerikói lonc) már olvastam, de ne tudom ezek mennyire hatékonyak..Macskagyökér esetleg?



2013. jan. 25. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi gond a kutyával ne adjatok neki semmit. Néhány nap alatt megszokja hogy új helyen van, felesleges rástresszelni. Fog tudni aludni, ne aggódj. Nem lesz feszült, csak esetleg szomorú.
2013. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha az uj helyen is foglalkoznak vele, akkor semmi baja nem lesz. Annyira nem lelkisek ám a kutyák, csak mi hisszük azt!:)
2013. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók mondják. Legnagyobb részt attól lesz ideges a kutya, hogy ti stresszeltek rajta. Szóval nyugi, nem lesz semmi gond, a nyugit meg a kutya is átveszi majd tőletek :)
2013. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek tavaly volt az esküvője, és én vigyáztam 2 napig a kutyusára. Ő azon aggódott amiatt, hogy mi van a kutyával, jobban, mint a saját esküvője miatt...mondván a kutya még sosem volt tőle külön, nagyon ragaszkodik hozzá, sír utána, nem fog enni, nem fog sétálni, depis lesz...

Ez a kutya olyan vidám volt 2 napig, hogy a gazdi elmondása szerint akkor volt bánatos, amikor visszament hozzájuk :D Aztán pár nap múlva találkoztunk, és hatalmasat játszottak a kutyámmal, és én is jól megszeretgettem. Szerintem nagy élmény volt a kutyusnak ez a 2 napos kiruccanás:)


Ne pánikolj potyára, kezelj minden természetesen, és akkor nem lesz baj.

2013. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Mi nyaranta szoktunk kutyák nélkül elmenni nyaralni, addig a nagyim a kutyacsősz. :) Én is mindig jobban tartok attól, hogy hogy fogják bírni, mint bármi mástól, de mindig rá kell döbbennem, hogy valójában túlparázom ezt a dolgot. Nem kell azt a kutyát benyugtatózni. Foglalkozni kell vele, játszani vele, hogy érezze a törődést és akkor az ég világon nem lesz semmi baj.

Ha egy-két napig nem eszik, abból nem lesz baja, de kézből úgy is elfogad majd pár falatot ebben az esetben is, a babával pedig szerencsére max 4-5 napnál tovább nem kell kórházban lenni, így abszolút túlélitek. :) Közben a párod úgysem lesz bent non stop, néha meglátogathatja a kutyit, megetetheti, hátha szívesebben eszik, amíg ott van.

Én a nyugtatót nem javaslom! Az nem jó semmire, csak lezsibbasztja a kutyát.

2013. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!