Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann fülvágás? Fehérváron...

Dobermann fülvágás? Fehérváron van olyan orvos amelyik még elvégzi?

Figyelt kérdés
Mielőtt még jönnének az állt kínzó vagyos kommentek nem vagyok az csak tekintélyt parancsolóbban néz ki és fel is lehet ismerni a fajtát.
2013. jan. 25. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
és neki az jó?
2013. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Csak én nem látom h ezzel tekintélyt parancsolna? Hogy a fenébe tud egy kutya tekintély parancsoló lenni? Nem értem....
2013. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Úgy, hogy ha nincs a füle vágva úgy néz ki mint egy vizsla. Teljesen NEM dobbermann!
2013. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
sajnos nem fogsz találni itthon aki elvállaja. a tenyésztője nem tud segiteni?
2013. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Érdeklődj dobermannos körökben kinél érdemes ezt elvégezni, ha már ennyire ragaszkodsz hozzá. Sajnos ismerősi körömben történt hogy az illető egy ismeretlen orvoshoz vitte a kutyáját fülvágásra (megjegyezném hogy 4 hónapos volt a kutyája, ilyen idősen már nem szabad vágatni a fület) pedig ajánlottak neki normális orvost (csak persze az nem a közelben volt), és olyan barbár munkát végzett az orvos hogy az valami hihetetlen. Még 5 nap után is ömlött a vér a kutya füléből, undorítóan csinálta meg a fülét a kutyának, 100% hogy az életben nem fog felállni a kutya füle. Olyan orvost keressetek akinek van sablonja is a fülformához.

És kérlek vedd komolyan amit leírtam, csak a kutyának szeretnék jót ha már ígyis-úgyis megcsináltatod a fülvágást, legalább jó orvossal végeztesd el ezt.

2013. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen mindegy hogy mit gondolsz arról hogyan néz ki a kutya ha bizonyos dolgokat levágsz róla, törvényileg tilos a fülvágás.
2013. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
füllel farokkal NEM dobermann!!!! a tenyésztője igy alakitotta ki. Hosszú füllel és farokkal lesz az állat külleme megváltoztava.
2013. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy rólad is érdemes lenne ezt-azt levágni, mert akkor komolyabbnak tűnnél.
2013. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 8-as.

Ha a dobermant úgy tenyészették volna, hogy rövid farka és álló füle legyen, akkor csonkítás nélkül is rövid farka és álló füle lenne, viszont a dobermant hosszú farkúnak és lógó fülűnek tenyésztették, ha tetszik neked ha nem. Ha levágod a fülét és csak egy valakinek is nem tetszik, akkor bírságot kell fizetned, szóval erről ennyit.

2013. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
41%
Ez undorito nekem 1 fulvagas nelkuli dobbermanom es 1 farok vagas nelkuli boxerem van otthon.Igy is tok normalisak.Miert kell oketegcsonkitani?Ugy szepek ahogy vannak.
2013. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!