Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért úgy regisztrálta be az...

Miért úgy regisztrálta be az orvos a kutyámat hogy keverék? Miközben csivava? Szóljak neki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 23:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs törzskönyve akkor nem regisztrálhatja úgy, hogy csivava, hanem csak hogy csivava keverék, vagy keverék.
2013. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs törzskönyv hivatalosan csak fajta jellegű keverék.
2013. jan. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jó rendben, idő közben találtam információt :) köszönöm.
2013. jan. 12. 23:56
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
a miénk úgy volt beregisztrálva, hogy korcs :D
2013. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Legalább fajtiszta korcs? :D
2013. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

off


# 4

Nekem is van egy "ismeretlen eredetű" kutyám. Egyszer egy állatorvos jelenlétében kimondtam, hogy korcs, mire viccesen jól kiosztott, hogy "ez a kutya nem korcs, hanem KERESZTEZETT"!

2013. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Jájj, miért bántotok? Tényleg korcs volt szegény, nyugodjon békében, de hát nem illettük ilyen szavakkal. Na de az állatorvos! Az azt írta az oltási könyvébe FAJTÁJA: KÓRCS ezen hetekig nevettünk. Hosszú ó-val a korcs, amúgy.

Lehet, hogy nem válaszoltam meg a kérdést, de nagyon kikívánkozott belőlem ez a sztori. De miért kell lepontozni??

2013. jan. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Ja igen, ízig-vérig korcs. Anyja tacskó volt, az apja meg valami nagyon szőrös állat lehetett, mert, hogy ő is az lett.
2013. jan. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én törzskönyv nélküli uszkárom uszkárnak van regisztrálva.
2013. jan. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahány állatorvos, annyi féle.


Amíg az állatorvosok egy része a mai napig azt mondja, hogy a szukának egyszer fialnia kell élete során, vagy, hogy ha nyers húst adunk a kutyának, akkor megvadul, addig ne lepődjünk azon, hogy a keverék, fajtajellegű keverék, korcs kifejezések között nem tudnak különbséget tenni.


Szerintem van olyan állatorvos, aki a január 1-i törvény miatt használt először chip-et, és a regisztrációs rendszert.


Sajnos nagyon sok negatív tapasztalatom van.


De kedves válaszoló, így van. Az útlevélbe, oltási könyvbe nem írhat be az állatorvos hasraütésszerűen fajtát, bár szerintem ezt sem tudja sok állatorvos.

2013. jan. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!