Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet ez?

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

1éves Amerikai Pit Bull Terrier rendszeresen kap enni (2/3 házikoszt, 1/3 táp, naponta 1x) és amikor eszik szinte gurul, reggelre mégis olyan vézna. Rendszeresen (az állatorvos javaslata által kéthavonta) féregtelenítve van.

Mitől lehet?



2013. jan. 26. 01:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
kéne neki egy kis blflóra javitó, vagy estleg valami felszivódási gondja van. és kapjon 2-szer enni, 1 éves kutyának az egy etetés még elég kevés.
2013. jan. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bélflóra
2013. jan. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kétszer etesd naponta, többet tud hasznosítani a szervezete a kétszer kevés, mint az egyszer sok ételbből. A keverés arányán is változtas, a táp aránya duplázódjon ezt oszd el kétfelé a főtt pedig maradjon ugyanannyi de szintén két részre osztva.
2013. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokt! Változtatok az etrendjen.
2013. jan. 26. 11:55
 5/13 anonim ***** válasza:

a házi kosztot alatt mit értessz? kajamaradék? krumplifőzelék? vajas kenyér, stb. ?

ezek nem igazán jók egy növendék kutyának, többet érnél napi 1 csirke farháttal és 1 marék rizzsel főve plusz a táp.

a táp milyen?

napi kétszer kéne etetni, a napi adagját két részre osztani.

valamint a megfelelő mozgatás is elengedhetetlen.

2013. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Házikoszt alatt ételmaradékot és direkt a kutyának főzött rizst és marhacsontot értek. A táp no name száraz kutyakaja. Minden nap valamivel több mint egy órát sétáltatom (kivétel, ha esik) és futtatom 4-5 km-en át.
2013. jan. 26. 13:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó válaszoló, az igazi jó házi koszt az ételmaradék, utána olvastam mit NEM adhatok a kutyának és ugy válogatom a kis vödörjébe az élelmet, valamint tésztát főzök neki. Tápot is eszik, mert kell az is, de személy szerint nem tartom jó ötletnek ha csak azt kap. Kicsi kell mindenből és nem mindenféle csonterősítő marhasággal kell tömni.Amikor ezt a fajtát kitenyésztették (nekem is pitbullom van) 1800-as években akkor se volt prémium táp meg egyéb mégis szívós kutyák lettek. Szerintem kérdező nagyon jól eteted, mint az előttem lévők, én is azt mondom, hogy az emésztésével lehet gond, de nem árt megnézni, hogy hatott-e az a féregtelenítő.
2013. jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és ha a csirke farhátban van csont akkor NE add neki oda!
2013. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a csontos farhátat miért ne adja??? ezt most nem értem.
2013. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, simán adok a kutyáimnak nincs tölle semmi bajuk.
2013. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!