Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyákat szokás...

Milyen fajta kutyákat szokás lakásban tartani?

Figyelt kérdés
Olyan kutyafajtákat keresek, amiket lakásban "jó" tartani, nem túl hosszú szőrű és ne is legyen túl nagy méretű.
2008. jún. 3. 08:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Én panelházban lakom,sokaknak van kutyája, többségnek kistestű, mert lakásban az a "praktikus" és a kutyának is kényelmesebb.Nekem most törpeuszkárom van, az ő szőrével nem igazán kell bajlódni, alig hullik, így én neked is az uszkárokat javasolnám.(A kicsi is van többféle méretben:))
2008. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mindenféle zsebkutya jó lakásba

:))

2008. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

YORKSHIRE TERRIER!!!!!!!!!!!!

De minden kutyát naponta kell sétáltatni!

2008. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A yorki nem túl jó választás mert sokat kell a szőrét ápolni....fésülni,fürdetni kell.A csivava,törpe pincser,

kínai kopasz kutya (bár az a fajta nekem nem tetszik,elég csúnyácska)francia bulldog,mops és a basset.

Szerintem ezek a kutyafajták alkalmasak a lakásban tartásra.A basset ő lusta kutya úgyhogy nem rohangálna egész nap és a szőre se hullik....sztem jó választás lenne.

2008. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Nekem vizslám van! Gyorsan tanul (2 hét alatt szobatiszta lett). Az enyém hosszűszőrű, de nincs vele különösebb gond! Én úgy érzem tökéletes szobakutya! :D Igaz, sokat kell vinni futni. Nagyon játékos, rossz pillanatokban is fel tud viditani! Olyan mint egy egyerek! Ha újra kellene választanom kutyát, csak is VIZSLA lenne! Bár ahogy szokták mondani: a vizsla nem kutya, a vizsla az VIZSLA! :D
2008. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen kis vagy közepes méretű keverék kutya valamelyik menhelyről, ebtelepről.

A 2*2 méteres ketrecnél még a kis méretű lakás is nagyobb és a napi 3*20 perc séta is jobb a semennyinél.

márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!