Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elfogadhatott 1 nap alatt egy...

Elfogadhatott 1 nap alatt egy 3 hós bullmasztiff szuka? (lenn)

Figyelt kérdés

Pestiek vagyunk, és tegnap vettünk egy kölyök szüksége bullmacit. okos,intelligens nézése, egészséges, minden jó. Én simogattam meg őt először a családból, mellettem feküdt az úton (2 óra). itthon én vittem őt be a lakásba. a nevén hívtam már a kocsiban is. először enni anyukámtól kapott, onnantól már 2x tőlem. este lefeküdt, àlmos volt, elkezdtem őt hívni, kitartóan és négyszer felkelt, odasétált hozzám. nem hagyhattam hogy aludjon mert várt még rá egy evés és egy fürdés. szegényke nagyon büdös volt.

pancsi után kicsit fázott mert nem hagyta magát meghajszárítózni. betakartam őt, ölbe vettem és elaludt.

éjjelre bezártuk őt a fürdőbe, csendben volt. 3 körül kezdett vonyitani ... vártam hátha lesz csend, de lementem hozzá.


nagyon megörült nekem, ugrált nekemjött... visszafeküdtünk és reggel 7 kor keltett megint.

megetettem, kimentünk futni a kerbe, ha hívtam jött...



szóval bocsi hogy ilyen hosszú lett. névnapomra kaptam a picit és 14 éves lány vagyok.


lehet hogy máris elfogadott? mivel kezdjem a tanítást?


előre is köszönöm!



2013. jan. 27. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem már lehet, hogy kezd megszokni. Egy pár éjjel még valószínű, hogy nyüszíteni, vonyítani fog, de meg fogja szokni az új helyét! ;) Szerintem a tanítást kezd az alapokkal, azaz: ül, fekszik, áll, marad, hozd vissza, stb...! Egyszerre csak egy dolgot taníts neki, ne kettőt, vagy talán többet! Ha nagyobb lesz, megkapta a szükséges oltásait, stb... vidd ki a többi kutyához, hadd szokja a társaságot! ;) De csak olyan kutyához vidd0, aki biztos, hogy nem bántja, türelmes! ;) Ha nagyon nem megy a tanítás, szerintem vigyétek oviba, majd suliba! ;)

Sok sikert, remélem tudtam segíteni!

2013. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a nagymamámékhoz vittünk ajándékba egy bullmasztiff szukát, az én ölemben volt a 200km-es autóúton, hát utána haláláig úgy tekintett rám, mint egy istenre, eleinte csak akkor volt nyugodt, ha az ölemben feküdt és simogattam, és később is amint megjelentem a nagyiméknál úgy örült nekem, hogy amíg ott voltam alig tudtam kimenni az udvarra anélkül, hogy valaki ne jöjjön a fenekemben. :) Nem értek a kutyákhoz, de szerintem ez elég jót jelent náluk. :D
2013. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jó idegrendszerű a kiskutya, ennyi a titka.
2013. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!