Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajt ajánlanátok?

Melyik kutyafajt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy kis testű kutyát szeretnék , minél kisebb annál jobb és nem ismerem milyenek vannak. Eddig végig nagytestű kutyáink voltak és energikusak, nagy területigénnyel . Most pedig lakásba szeretnék (tudom sokan nem szeretik) aki el van ha esetleg nem vagyok otthon . És könnyen tanítható szobatisztaságra . Lehet ilyen nincs is aki megfelel mindegyiknek :D


Előre is köszönöm a válaszokat .


2013. jan. 27. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük az elején... A kutya maga a faj. Minden ami alatta van azok a fajták. Tehát amit te keresel az egy kutyafajta.


A többit alább:

[link]

2013. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hoppá :/ .
2013. jan. 27. 12:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jan. 27. 12:15
 4/8 anonim ***** válasza:
A kistestű kutyáknak is ugyanúgy szükségük van a mozgásra, főleg ha bent van a házban, naponta legalább 3× vidd le mindenképp sétálni! Egyébként csivava és yorkshire terrier a legkisebbek tudtommal, viszont ezek is nagyon energikusak. Vannak még a bichonok, ők kevésbé pörögnek, viszont ők sem szeretnek egyedül lenni. Esetleg nézz utána a törpespiccnek, spánielek közt is van, stb. Óriási választék van, remélem megtalálod a számodra megfelelőt! :)
2013. jan. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 27. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
hát, hogyha lakásba költözöl, akkor szerintem a mopsz lenne a legjobb, habár nekem még nem volt, de az legalább nem ugat, és akkor az a szomszédoknak is megfelel, nem lesz probléma miatta :)
2013. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
angol bulldog... egész nap alszik, nincs nagy mozgásigénye, szeret a család közelébe aludni... kb semmit nem csinál egész nap csak fekszik :D
2013. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

MENHELYIT. Én rendszeresen járok ki menhelyre kutyát sétáltatni. Nagyon sok kistestű kölyök kutya kerül be oda. Ha egyszer ellátogatnál te is egy ilyen helyre, nem gondolkodnál fajtán, olyan bájosan néznek rád szerintem még választani is nehezen tudnál közülük.

Mivel úgy látom nem ismered a fajtákat, a fajta jellemzőket és nem vagy szerelmes, elkötelezett semmilyen fajta iránt, így fajtatisztát semmi féle képpen nem ajánlok neked. Kezdjük ott hogy egy kistestű fajta tiszta kutya kb. 100. ezer Ft-ba kerül. Szaporítókat meg nem szabad támogatni. Ha rám hallgatsz a menhelybe nem fogsz csalódni. Megkapják az orvosi ellátást, ivartalanítást, chipeltetést. Remélem segítettem.

2013. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!