Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Vörös-fehér amerikai...

Egy Vörös-fehér amerikai staffordshire terrierhez milyen színű kant ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretném fedeztetni a kutyámat és el szeretném kerülni hogy a csíkos és tri-kolor kiskutyák legyenek többségbe...

Személy szerint ezekre az összeállításokra gondoltam:

-Fehér

-fekete-fehér

-sárga-kék

-májszín

De nagyon hajlok a fekete fehér kutyára mert én is szeretnék venni még egyet.


2013. jan. 18. 21:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Törzskönyves a kutyád?Eü.szűrések megvannak?

Egyébként fentiek a kannál is nagyon fontosak.

2013. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
sőt az ősők színe se mindegy
2013. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 DogSportsTimi ***** válasza:
100%
Nulla hozzá értéssel kérlek ne fedeztesd be.
2013. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 kira kenzo ***** válasza:
14%

Álltalában amelyiknél többségben van valamelyik pl fehér valószínűbb hogy nem lessz annyi csíkos.


/A fekete-fehérek olyanok mint a cuki kisbocik./

2013. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
az a baj mivel nem vagy tenyésztő , ráadásul egy olyan fajtáról beszélünk ami meguszta (eddig) a küllemre vonatkozó fajtanyomorítást ezért nem fogsz tudni biztosra ilyen egyedeket létrehozni. ahhoz főleg ennél a fajtánál kettő olyan szülő szükséges amelyek színei több generáción át is ugyanazok maradtak. ebben az esetben megeshet még az is ha ugyanolyan színűvel pároztatod is a kutyádat hogy vegyes alom születik bármilyen hihetetlen is ez első hallásra. én a helyedben nem kisérleteznék mert ha esetleg az egész alom tigriscsíkos lesz akkor mit csinálsz velük?
2013. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értesz hozzá, szóval kérlek ne szaporítsd a fajtát kétes egyedekkel, van belőlük így is elég. Ha szereted a kutyád és a fajtát ráhagyod ezt olyanokra akiknek ez a dolguk.
2013. jan. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A szukának az apja fekete-fehér az anyja pedig sötét májszínű.

Nem tenyészteni akarom... egy fedeztetés nem tenyésztés és az sem egészséges ha soha nem lesz kölyke egy kutyának ivartalanításba meg nem fogok belemenni... Családba van kutyatenyésztő (basset hound) és belelátok én is ennyire amiket ti írtatok...

de tegyük fel ha fekete-fehér kannal tenyésztem akinek az apja csíkos és az anyja pedig fekete-fehér... (mivel mindkét részről a szülők sötétek) nagy a valószínűsége h. sötét színű kutyák lesznek (csíkos,fekete sötét vörös meg stb...)

De viszont ha nem fedeztetem meg van rá az esély h. felcsinálja a basset vagy a másik kutya... Annak emg igen igen senki nem örülne...

2013. jan. 19. 08:47
 8/22 A kérdező kommentje:

"Nem értesz hozzá, szóval kérlek ne szaporítsd a fajtát kétes egyedekkel, van belőlük így is elég. Ha szereted a kutyád és a fajtát ráhagyod ezt olyanokra akiknek ez a dolguk."


Lehet igaz lehet nem de hülyeséget írtál te is... Nem fogok olyan "házhoz" meni ahol nem vagyok biztos benne h. stafford... kettő meg h. már megvan h. hol fogom fedeztetni nyáron és képzeld el h. tenyésztőhöz viszem... látatlanba nem kell beszélni!

2013. jan. 19. 08:51
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi tenyésztő nem fedeztet be olyan szukát akinek nincsenekcmeg a megfelelő szűrései. Aki elvállalta az valószinűleg szaporító mint te. Az meg hogy a kutyának legalább egyszer ellenie kell, égbekiálltó ordas baromság. Gratulálok a rettenetes eszedhez. Arra gondoltál egyáltalán hogy mi lesz a kölykökkel és esetleg az ő kölykeikkel. Gondolom nem, ez ilyen emberek töbnyire nem gondolkodnak csak cselekszenek úgy ahogy a kis behatárolt agyuk diktálja. Elnézést nem az a célom hogy megsértselek de úgy gondolom már igy is túl sok a kidobott kutya, macska nem kéne még hozzátenni.
2013. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Van törzskönyve mindenem meg van minden szűrés h. továbbadhassam a kutyát tenyésztésre... látatlanba meg nem kéne belemászni a másikba és kötekedni... Te nem ismersz engem se és nem ismered a kutyámat se! Igen igazad van nem vok gyakorlott "tenyésztő" de ha nem kezdem el akkor soha nem is leszek és nem is akarok nagyba tenyészetet az h. évente egyszer fedeztetem be az szerintem nem fog senkinek se fájni ha meg ennyire fáj ne írj ide... Senki nem írta neked h. nincsen meg neki a törzskönyve és a eü. szűrései...

De amúgy ő egy korcs tacskó akit szeretnék fedeztetni egy amstaff-al...;)Nem kell arcoskodni h. te mennyi mindent tudsz mindenről... Tisztába vagyok a dolgokkal... ennyi erővel szerintem mindenhova írhatnád h. ezt nem szabad azt nem szabad mert te tudod h. kinek nincsen meg a törzskönyve meg stb...

2013. jan. 19. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!