Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszú szőrű whippet tenyésztő?

Hosszú szőrű whippet tenyésztő?

Figyelt kérdés
Hello tudnátok nekem segíteni, megtetszett a whippet jelleme, de beleszerettem a hosszú szőrűbe és úgy vettem észre hogy Magyarországon nincs ilyen tenyésztő. Hol tudnék ilyen kutyát venni a legközelebb? incs senkinek Magyarországon hosszú szőrű whippetje??

2013. jan. 27. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is hallottam még erről a fajtáról, de nekem is nagyon tetszik. Szlovákiában van két tenyésztő: [link]
2013. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj ez nagyszerű köszönöm :D
2013. jan. 27. 22:15
 3/5 ratata ***** válasza:
21%
ha jól tudom ezt a változatot az FCI nem ismeri el tehát ez nem whippet hanem keverék
2013. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy az FCI (még) nem ismeri el, ez egy standarddal rendelkező fajta, - ami igazad van, nem whippet, hanem hosszú szőrű whippet - a tenyésztést két club felügyeli, amiknek a rendezvényein ez a fajta indulhat. Valahol minden fajtának el kell indulnia, nem az FCI szrja ki őket magából.
2013. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kiállításokra járni vele csak egy társ kell, az agarat ideálisnak tartom jellemben, de nem tetszik a nagyon rövid szőre. A borzoi is szép csak túl nagy nekem.
2013. jan. 28. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!