Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen ki lehet menni a kutyáho...

Télen ki lehet menni a kutyához és játszani vele?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Miért ne lehetne? Én mindennap kimegyek az enyéimhez, és hancúrozunk egy nagyot a hóban!

Sétálni most nem megyünk olyan gyakran, mert itt rendszeresen sózzák az utat, és nem akarom, hogy szétmarja a kutyáim lábát, de az udvaron mindennap legalább egy órát ugrálunk, meg futkosunk.

Imádják a havat.

Miért, te nem mész ki hozzá?

2013. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
37%
nehari nem értem a kérdést.
2013. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezt most hogy érted? Télen nem foglalkozol a kutyával, csak azért, mert fázol, vagy mi? Naponta többször kellene kimenned hozzá, játszani vele, sétáltatni, tök mindegy, milyen idő van.
2013. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha egyébként megszokta, hogy az eldobott labdát visszaviszi neked, no akkor most megtanulhatja, hogy a hógolyót ne próbálja meg visszavinni! Külön jó móka!
2013. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen időkben én sem vagyok egész nap kint vele amikor otthon vagyok (pl. hétvégén). De többször jól felöltözöm, labdázunk, kergetőzünk, rongyot húzza, egy héten kb. 3-szor így is viszem sétálni, csak sajnos nem több órákra, továbbá én is félek a sós utak miatt. Ha hétközben van, és nem vagyok egész nap itthon, akkor van hogy behívom a lakásba, mikor haza érkezem és amíg főzök, vagy a gépnél dolgozom akkor is a közelemben van, és itt horkol mellettem a szőnyegen.

Neked is jól esik még ilyen időben is egy kis séta, egy kis móka, egy kis kergetőzés. Így tavasszal nem érzed majd azt, hogy olyan van mint egy vén ember akinek 10 méter futás is megerőltető lenne :)

2013. jan. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, a kutyák többsége sokkal jobban kedveli a hűvös időt mint a nyári meleget. Érdemes rendszeresíteni egy kutyás szettet ilyen alkalmakra, de legalább egy cipőt, amit nyugodt szívvel összekoszolhatsz.
2013. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
... itt horkol mellettem ... aranyos lehet. Mondjuk kutyát még nem hallottam horkolni, macskát igen! :)))
2013. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

köszönjük szépen a kedves lepontozónak... nem tudom, hogy az én válaszomban(1-es) mi a rossz, illetve a legtöbb válaszban.

Köszi, még egyszer.

2013. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Hogy a francba ne lehetne kimenni hozzá???

Sajnos én is ismerek látásból olyan kutyásokat évek óta, akik jó időben tavasztól őszig, amíg sokáig világos van, hetente többször, akár minden nap viszik sétálni a kerti kutyákat, és a kertben is rengeteg időt töltenek el együtt. Ősztől tavaszig viszont jobb esetben kicsit labdáznak vele, vagy beengedik a lakásba, esetleg hétvégén sétáltatják...rosszabb esetben leszarják egész hideg idő alatt.


Mi a kutyámmal a kert ellenére ugyanúgy naponta kétszer sétálunk a városban, vagy a Duna parton. Talajviszonyoktól függően frisbeezünk, labdázunk, játék-keresőset játszunk, bringázunk és gyakorlunk. Ha nagy a sár, akkor a kertvárosban sétálunk.

Annyi a különbség nyárhoz képest, hogy nincs úszás :D illetve összesen nem töltünk házon kívül annyi időt, mivel nyáron a séta egy része pl úszás, amíg mi gazdik állunk, vagy leülünk a réten, a kutyák meg szabadfoglalkozást kapnak...

De a napi 3 óra séta, játék, tanítás (akár a lakásban) minden nap meg van!

2013. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!