Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyaszőr nyírót...

Milyen kutyaszőr nyírót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Tibeti spánielem van (palotapincsihez hasonló).Nyáron szoktuk nyíratni hogy ne legyen melege de mivel öreg, így télen is bent van és hiába nyíratjuk le ősszel decemberre már megint nagy a bundája. Szeretnénk áttérni a házi nyírásra mert ez így nagyon drága.

Milyet tudtok ajánlani ami viszonylag olcsó, és nem kopaszra nyírja le?


2013. jan. 29. 21:25
 1/4 DogSportsTimi ***** válasza:

A jót mindenhol meg kell fizetni. Mi számít neked olcsónak? Én a Moser termékeket tudom ajánlani, kozmetikában is általában ezeket a gépeket használják. Szerintem egy 15W-os elég neked, az olyan 12 ezer környékén van, 2 év garanciával. Nekem is olyan van, egyszer nyírtam a pekingi palotakutyámat vele, de soha többet nem fogom (mert nekem nem tetszik úgy). A gép remekül szuperál, többször nyírtam fele, közép testű kutyákat is ismerősök körében. Szóval jó pár nyírásra elég az. Meg később éleztetni kell.


[link]

Nekem is innen van.

2013. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azzal kb hány mm-resre lehet nyírni a szőrét? egyébként az nagyjából korrekt ár
2013. jan. 29. 23:05
 3/4 DogSportsTimi ***** válasza:

Minden információ ott van a nyírógépek leírásában. Lehet külön fejeket is venni hozzá, hogy még pontosabban belődd. (mondom ilyen Moser termékeket szoktak a kozmetikákban is használni)

Én a legnagyobbal nyírtam le a kutyám szőrét, mutatok róla neked képet:

[link]

Itt még a nyakánál az átmenet nem volt megcsinálva :)

2013. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de aranyos : ) köszi szépen.
2013. jan. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!