Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok hozzájutni itthon...

Hol tudok hozzájutni itthon cukorbetegeknek ajánlott jelzőkutyához?

Figyelt kérdés

Egyáltalán foglalkoznak ilyenekkel itthon?

Melyik a legajánlottabb fajta erre?

A discoveryn láttam hogy vannak vércukorszint ingadozást alacsony magas eredményt előre jelezni tudó kutyusok és ilyenre lenne szükségem. Milyen áron mozog egy ilyen jószág? Tömbházban lakom ha ez szempont

Kérem aki tud az segítsen!



2013. jan. 30. 03:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én erről még nem hallottam, de talán nem árthat ha felveszed a kapcsolatot valamilyen cukorbetegeket támogató szervezettel, vagy akár megkérdezel pár orvost is a dologról.


Amúgy megkérdezhetem, melyik műsorban volt? (Hátha ismétlik még, mert akkor megnézném én is.)

2013. jan. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyenről szó, de csak nagyon súlyos esetekben van rá lehetőség Amerikában is.Van M.o.-n is ilyen lehetőség (2008-2009 óta), bár nem tudom a feltételeket.

Itt kellene körül nézned: [link]

2013. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
0%
Diabéteszes kennelekben.:)
2013. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező,


Egy ilyen eb csillagászati összegekbe kerül a kiképzése miatt. Erre külön szelektálják őket, nem fajtán múlik.

Korábban már láttam,hogy idős bácsinak adtak hasonló célra kutyát. Neki azért kellett, hogy előre jelezze ha a rosszul lesz (olyan betegsége volt), és akkor odaviszi gazdájának a gyógyszereket, ami előre össze volt készítve egy kis szatyorban. Szerintem keress meg olyan kiképzőket, akik segítő kutya képzéssel foglalkoznak.

2013. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot segitőkutyás szervezetekkel: [link]


Itt megtalálhatod a hozzád legközelebb lévő szervezeteket.

2013. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!