Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Yorkshire Terrierre...

Hol lehet Yorkshire Terrierre való ruhát kapni 5000, -ft alatt? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
2 Yorkshire Terrierünk van, és azért kéne 5000,-ft alatti ruha, mert azért mégis csak 2en vanna, és az már 10.000ft lenne, plusz 100.000ft a kutya kozmetikus, és hát nem vagyunk gazdagok, se szegények. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy mondjatok nekem kizárólag BUDAPESTEN olyan üzletet, ahol tudnánk nekik ruhát venni:) Viszont az is jó, ha online oldalakat küldtök. Előre is kösözönöm a válaszokat!!!.:)
2013. jan. 30. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én múlthéten vettem 2100.-Ft-ért termó ruhát Gazdagréten fent az állateledelesnél, azt hiszem tűzkő utca, nem egy nagy utca megtalálod. Olcsóbban nem találtam én sem máshol 4-5 ezer körül vannak hasonló ruhák
2013. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!.:) Most veszem észre: a kutya kozmetikus nem 100.000ft hanem 10.000 :D és a végén nem kösözönöm hanem köszönöm!!! :) :D
2013. jan. 30. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. bárhol, akár fressnapfban is, ott most le is lesznek árazva a ruhák másodikától, ha minden igaz. Menj be mindne útbaeső bolba, a nagyon drága kis üzleteken kívül mindenütt fogsz találni ruhát ilyen árban.
2013. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel nem írtad, hogy milyen ruhát szeretnél:

AlphaZoo,

www.zanni.hu

De mivel nekem is yorkim van és bizony úgy tapasztaltam, hogy nagyon nehéz nem csicsás, a kutyára pontosan passzoló és nem utolsósorban funkcionális - értsd: hideg, eső ellen védő - ruházathoz hozzájutni nézz szét a neten, ahol méretre rendelhetsz,vagy ha ismersz ügyes kezű varrónőt az lenne a legjobb.


A kutyámnak vagy 1 általam kötött pulcsija illetve egy Hurtta kezeslábas, esővédő ruhája - de ez utóbbi bár szerintem nagyon jó minőségű mégsem ajánlom mert ahogy írtad húzós az ára.

2013. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a álaszokat!! :) Esetleg még azt megkérdezhetem, hogy olyan hordozó táskát amiben ketten is elférnek hol tudok szintén nem húzós árom (mondjuk max. 5000ft-ért) venni?
2013. jan. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!