Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a puliról? (többi...

Vélemények a puliról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta szeretnék egy kutyát,régebben is szóba jött már a puli. Most innen helyből lehet fajtiszta 4 hónapos pulikat elvinni.Nem törzskönyvezettek. Kertes házban lakok ,jó nagy kerttel ,de ő egy elkerítet területen lenne,mert a többi részen anyukámék kertészkednek,és nem engedik,hogy kitúrja mondjuk.Nem kis terület van elkerítve.s mindennap vinném sétálni. Mi a véleményetek a puliról?Személyes tapasztalaokat kérnék! Köszi :)



2013. jan. 30. 15:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Őt lesd meg, milyen gyönyörű. Gondolj bele, az életét menthetnéd meg! Egy egész életen át hálás lenne!

[link]

2013. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Most tényleg pont egy négy éves, teljesen antiszociális pulit kell ajánlani a kérdezőnek?


Azt meg gyorsan felejtsd el hogy a menhelyi kutya hálás. Pont olyanok, mint a többi, nem lesz hálás csak azért mert te megmentetted az életét, ugyanis nem tudja, hogy ez mit jelent.

2013. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hozzám is így jött egy kutyus, és nagyon nagyon kötődik. A kis lelke meg hamar rendbe jött, amint elhitte, hogy végre otthon van. Nekem is az első kutyám.
2013. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Én sajnos mindenféleképpen kölyköt szeretnék.

Szeretném,ha kiskorától kezdve nálam lenne,lehet,hogy ez hülyeség,de én így gondolom. Átnézem majd az oldalakat amket küldtetek ,hátha van valami. A legnagyobb gond mindig az,hogy messze vannnak,és nem tudok értük sehogy se elutazni. EEzek a kutyusok azért is tetszenek (amiket írtam) mert itt vannak helyben,nem kell értük menni.(ezt valószínűleg megint hülyeségnek találjátok) Egyébként a hátsó kerten kívűl természetesen mindennap vinném sétálni, a közelünkben van egy rét ,meg tavak,szóval lefárasztanám rendesen. Meg én tanítani is eléggé szeretném,régebben volt egy macskám(sajnos eltűnt) és őt is sikerült megtanítanom ülni,meg ilyesmi.

2013. jan. 30. 17:25
 15/18 anonim ***** válasza:

kölyök,puliszerű is szerintem is ajándékba adják:


[link]

2013. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ő is kölyök :


[link]

2013. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Így nem való neked kutya! Nem spórolunk azon az élőlényen, amelyik a társunk lesz 10-15 évre! Ha nem vagy hajlandó sem a vételárért, de még az elhozásért sem fizetni, akkor tegyél még le szépen a kutyáról! Maradj csak a plüss és virtuális állatoknál, amíg végre sikerül összeszedned némi felelősség érzetet! Ha szaporítót támogatsz, akik miatt jelenleg 2 millió kóbor, gazdátlan kutya van hazánkban, te is hozzá járulsz ahhoz, hogy még több állatot dobnak ki az utcára és adnak menhelyre! És egyben támogatod azt is, hogy még inkább romlik a puli állomány! Ha te csak arra vagy képes, hogy egy mocskos szaporítótól hozz el egy kutyát, mert ez kényelmesebb és mert nincs kedved pénzt és energiát áldozni arra, hogy helyesen cselekedj, akkor eszedbe se jusson kutyát tartani! És ha beteg lesz? Igen sok örökletes betegség fordul elő a puliknál. Ha műteni kell? Ha orvosi kezelésekre szorul? Ezek lehet, hogy 150-200 ezerbe is kerülhetnek. Azokat sem fogod kifizetni? Majd akkor vállalj csak kutyát, ha érettebb leszel!
2013. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

kvittagirl: köszi a linket,ez itt van a közelben,lehet ,hogy utánajárok.

Az utolsó válaszolónak azt üzenném,hog hogyha idehoznák nekem ,akkor fizetnék érte,mert nem fizetni nem akarok,hanem nincsen rá lehetőségem,hogy elmenjek. Tömegközlekedéssel szerinted lehetséges hazahozni egy teljesen új kölyök kiskutyát? Egyébként részben igazad van,a negatív kommenteket is elfogadom,azért írtam ki. Lehet,hogy nem lesz,de nagyon szeretném. Ha valamilyen egészségügyi problémája van akkor azért persze,hogy fizetnék.

2013. jan. 30. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!