Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításon ezt szabad vagy...

Kiállításon ezt szabad vagy tilos?

Figyelt kérdés
Kutyámnak színhibája van egy pöttyben (kb 3 cm átmérőjű kör) fekete helyett fehér színű sajnos, de gyönyörű kutya. Ha bepúderezem feketével (meg tudomom csinálni hogy ne látszódjon) akkor kizárnának ha észrevennék? Nem akarok szabálytalankodni, ha nem, akkor persze hogy nem, csak nem tudom hogy más kutyások teljesen natúran hagyják, vagy mindenki megtesz mindent a sikerért?
2013. jan. 31. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A bíró nem nagyítóval nézi a kutyát lehet, hogy fel sem tűnik neki. Milyen fajta kutya? Gondolom Dalmata mert más pöttyös kutya nincs :-) Általában ha valaha sérült ott a bőr attól is lehet más színű de az nem színhiba. Pl harapás helyén más szín jön stb....
2013. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem pöttyös. Hanem totál fekete helyett egy részen fehér. Ha pöttyös lenne, akkor mi baj lenne egy folttal?????? Ehhhh.....
2013. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocs Little Red így kezdődik a kérdés: Kutyámnak színhibája van egy pöttyben (kb 3 cm átmérőjű kör) fekete helyett fehér színű sajnos, de gyönyörű kutya.
2013. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez az én olvasatomban annyit jelent, hogy egy tök fekete kutyán valahol van egy nem oda illő, 3 cm átmérőjű fehér kör. Mint amilyen ennek a kutynak van:

[link]

2013. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ez akkor lenne a legkönnyebb ha feltenne egy képet vagy legalább elárulná milyen fajta. Ha jól tudom a mudikat sem zárják ki a folt miatt ha jól tudom megengedettek csak nem kívánatosak. ! Engem megtévesztett , hogy a kérdező pöttyöt írt...

igen meg is néztem gyorsan a mudi standard-et :-)

Szín:

- Fekete

- Fehér

- Fakó

- Cifra (Blue Merle), azaz sötétebb, vagy világosabb kékesszürke alapon feketével spriccelt, csíkozott, sávozott, vagy foltozott.

- Hamvas (kék)

- Barna

Kisméretû fehér jegyek megengedettek, de nem kívánatosak, 5 cm-nél kisebb átmérõjû mellfolt, és fehér tûzés a lábujjakon megengedett.

2013. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, a fajtát jó lenne, ha a kedves Kérdező elárulná, mert akkor lehet kiderülne, hogy nincs is szükség a turpisságra. :)
2013. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!