Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi idő, míg...

Szerintetek mennyi idő, míg begyógyul?

Figyelt kérdés

A kutyámnak a jobb szeme felett keletkezett egy seb, még múlthéten, amivel eleinte nem volt baj, kenegettem neki betadinnal, de aztán tegnap előttről tegnap reggelre virradóra amikor már majdnem begyógyult, elkezdte magának éjszaka kaparni, amikor aludtam, és reggelre teljesen szétszedte, a fél feje véres volt. elmentünk dokihoz, aki mondta, hogy lehet, hogy söréttel találták el, adott gallért, és mondta, hogy továbbra is kenegessem neki betadinnal. mondta, hogyha pár napon belül nem indul gyógyulásnak, akkor vigyem vissza, és bódítja a kutyát, és kipucolja a sebet.

Ma, amikor bekentem neki betadinnal, pár perccel később, halvány színű váladék folyt a sebből, ami a gennynél lényegesen halványabb.

Nem tudom eldönteni, hogy ez a váladék adhat-e okot aggodalomra, vagy a varképződéshez szükséges váladék volt.

Nektek mi a véleményetek?


2013. jan. 31. 21:03
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom az mi lehetett lehet hogy csak halványabb genny de szerintem ha egy-kettőször bekened neki és megint olyan jön ki a sebből akkor inkább vidd vissza az orvoshoz.
2013. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!