Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi ideig tart amíg a ló...

Mennyi ideig tart amíg a ló hátán egy seb begyógyul, amit a nyereg dörzsölt ki?

Figyelt kérdés

Egy projektet csinálok, amihez szükségem volna erre az információra, de sajnos nem találok róla sehol információt! Nem tudjátok esetleg? Vagy csak úgy kb-ra?

Köszönöm


2013. jan. 3. 19:39
 1/3 Emyke031 ***** válasza:
Ha nem fertőződik/dött be,és nem túl nagy, napi 1-2X : betadine- utána hámosító (pl.: neogranormon)- így olyan 1-2hét alatt szépen helyre jön...
2013. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk már 1 hónapja nem gyógyul be, pedig az első feldörzsölés után észrevettem, kezeltem, pihentettem. Nem lett konkrét seb, csak a szőr kopott le.
2013. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lóra válogatja. Barátnőm lovának 2 hónap volt mire rendbe jött a háta. Nem egyből seb lesz, hanem ennek vannak előzményei, pl érzékenyebb lesz azon a ponton, majd szőrkopás és utána seb. Ha egyből seb keletkezik ott valami nagy hiba lehet a felszereléssel.
2013. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!