Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 és 4 honapos yorkinak...

3 és 4 honapos yorkinak milyen bolhairtót javasoltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jó,melyik vált be a legjobban nálatok?
2009. szept. 3. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bolhacseppet szoktam használni, a nyakára kell cseppenteni és nekünk ez használ. Van olyan ami 1 van ami 3hónapig véd.
2009. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt használom. FRONTLINE a neve.
2009. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi advantixxal kentük egy darabig de semmit nem használt. Ne mondja senki, hogy rosszul kentük be mivel nem is mi kentük be hanem a doki. Amikor advantixxel volt kenve 4 kullancs (pedig nem is voltunk erdős résznél) és egy csomó bolhánk volt. Aztán vettünk KILTIX nyakörvet és azóta se egy kullancs, se egy bolha sincsen. Ajánlani tudom csak...7 hónapos védelmet nyújt 3400-3800Ft között mozog az ára.

Nekem is yorkiem van immár 2,5 éves és egyáltalán nem zavarja a nyakörv. Az advantix csepptől rengeteget vakarózott. A kiltixxel ilyen nincs. Sokan mondják, hogy a Kiltix büdös, hát én nem érzem és más se. Egy rossz dolog van, ha a Kiltixet víz éri csökken a hatásképessége. Szóval azzal vigyázni kell, hogy ne érje víz. Tényleg csak ajánlani tudom.

2,5 éves yorkie gazdija.

2009. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segitségeteket.:-)
2009. szept. 3. 16:56
 5/8 anonim ***** válasza:
vannak kifejezetten kölyök kutyáknak készített szerek
2009. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a Kiltixet nem szabad rárakni egy 3 hónapos kutyára ...

ex-spot vagy advantix cseppek

2009. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13:50-es vagyok. Advantixról már leírtam a rossz tapasztalataimat ha nem lehet rárakni akkor inkább Frontline és ha rálehet majd rakni akkor rakd rá a Kiltixet.
2009. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok, hazaértem:Exspot, amit mi használunk:)
2009. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!