Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen kutyat erdemes vennen ezekhez a korulmenyekhez:

kertes haz, jo kornyek, nagy kert, sok ido setaltatasra, es nagytestu kutyat szeretnek akar kevereket is ajanlhattok.



2013. febr. 1. 15:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a legközelebbi menhelyre, gyepire és válaszd ki az életstílusodhoz leginkább illő kutyát. Így legalább egy életet is megmentesz.

Tenyésztőtől egy kutya 60e-nél kezdődik, így ha ennyit nem akarsz/tudsz kiadni érte, akkor a menhely marad.

2013. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Szia, én ajánlom a Labrador retrivert elsősorban, nagyon könnyedén tanul és elég magas az intelligenciája is, eléggé sok mozgást igényel, ezért ajánlatos ilyen körülmények közé. A másik a berni pásztorkutya, igazi családi kutya, aki szereti a társaságot, szeret mindig ott lenni, ahol történik valami. Emelett szintén sok mozgást igényel. Remélem segítettem és sok sikert a kutyához :)
2013. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ket gyerek melle keresek kutyit es versenysztettni szeretenem.A versenyekre jo a Berni?
2013. febr. 1. 16:12
 4/22 anonim ***** válasza:
Milyen verseny?
2013. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
ugyessegi:ugrasok, parancsok teljesitese
2013. febr. 1. 16:23
 6/22 anonim válasza:
2. válaszoló vagyok és szerintem tökéletes, Ez a fajta meglehetősen gyorsan tanul. Elég értelmes ahhoz, hogy megértse, mit akarnak tőle :)
2013. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tenyésztotol mennyi egy Berni?
2013. febr. 1. 16:47
 8/22 anonim ***** válasza:

Agility típusú versenyek? Mert ilyenre a bernik nem alkalmasak. Túl nagyok, lassúak és lomhák.

Egyébként már 60-70 ezertől lehet hobbi kutyát venni tenyésztőtől.

2013. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nehany akadaj es nehany parancs teljesitese van azon a versenyen amire jarnek vele.80.000 szannek ra tenyesztotol.
2013. febr. 1. 20:17
 10/22 anonim ***** válasza:
Annyi elég persze, ha a tenyésztésbe nem akarod majd bevonni, kiállítások nincsenek napirenden.
2013. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!