Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül milyen kutyát...

Lovaska1 kérdése:

Ezek közül milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok...

ha az is lényeges akkor én ilyen vagyok: kicsit félős,vicces,határozott stb..


és ezek a kutyusok között vacilálok: Border Collie, Németjuhász, Beagle, labrador retriever



2012. dec. 25. 21:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelműen labrador, a többi túl munkaigényes 11 éves gyereknek.
2012. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
labrador- retriever ez egy kutya fajta
2012. dec. 25. 21:51
 3/57 A kérdező kommentje:
egyébkétn a mozgásról nagy kertes házban lakunk sétálni,futni imádok
2012. dec. 25. 21:52
 4/57 anonim ***** válasza:
81%
Német juhászt semmiképp sem ajánlom, a border colliet csak és kizárólag akkor, ha nagyon sokat sportolnál vele, napi minimum 2 órát, a beagle elég makacs fajta, de tulajdonképpen nem olyan vészes, a labrador is következetes nevelést és erős gazdát igényel, mert bármennyire is jó családi kutya ugyanolyan könnyen el is lehet rontani. Nekem skót juhászom van, őket bátran merném ajánlani, nagyon könnyen kezelhető, kedves, barátságos kutyák, mégsem olyan hiperaktívak, mint egy border, nem olyan erős, mint egy labrador és nem olyan makacs, nehezen engedelmeskedő, mint egy beagle.
2012. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
ohh a vizslát kihagytam ^^
2012. dec. 25. 21:57
 6/57 anonim ***** válasza:
64%
Tudom hogy a labrador kutyafajta... a kutyás munka pedig nem a játszást és a szaladgálás
2012. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
74%
Olvass utána a neten milyen tulajdonságai vannak az emlitett fajtáknak.Határozd el mit vársz el a kutyától,és olvasd el mit igényel a bizonyos fajta.Nekem labradorom van ,nagyon kedves ragaszkodó és okos.Szüksége van azonban élményekre és még a nagy kertem se elég neki,pedig ott rohangál egész nap.Ha unatkozik akkor elkezd hülyülni ,és el kell vinni sétálni.A kutyatartás nagy felelösség is,ugyhogy ne dönts se felelötlenül se gyorsan jól gondold át mert nincs értelme hogyha az eb nem váltja be a reményeket a menhelyen ,vagy netán a krematóriumban végezze.
2012. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
már volt egy kutyusom csak túl öreg volt és meghalt
2012. dec. 25. 22:00
 9/57 B25 válasza:
74%
Nos nekem két vizslám van az egyik hat hónapos másik annyi éves amennyi én 13. A fiatal hiperaktív és nagyon fontos hogy legyen elég időd hozzá. Könnyű betanítani mert szereti az embereket .
2012. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
77%
Most már border kell, mikor a skót juhászod szőrével nem bírtál el, és ezért adtad tovább? Eszednél vagy te?
2012. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!