Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim nem tud a bal hátsó...

Yorkim nem tud a bal hátsó lábára rá állni. Az állatorvos azt mondta adjak neki magne b6-ot. Lehet a magnézium hiányt még valamivel pótolni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
És mégis mi alapján mondta ezt? Mi az előzménye h nem tud ráállni?
2013. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi alapján mondta ezt? Azt megnézte, hogy nem patella ficam, vagy más hasonló ok miatt nem tud ráállni?
2013. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi alapján mondta. Felhívtam, elmondtam mi a probléma és ezt a választ kaptam.
2013. febr. 2. 14:30
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem nézte meg, csak telefonon beszéltünk.
2013. febr. 2. 14:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tessék elvinni az állatorvoshoz, látatlanban semmit nem tud mondani, a magne b6 nem fog segíteni, ez hétszentség. Honnan tudja a kedves állatorvos, hogy nem eltört, kificamodott a lába?
2013. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, gratulálok neki..... De neked is. Telefonon keresztül nem diagnosztizálunk kutyát..... Tessék felpakolni és elvinni egy olyan orvoshoz, aki az ortopédiai betegségekhez is ért és rendesen megvizsgáltatni vele.
2013. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta ezt adjam neki pár napig, ha nem javul vigyem be. Én egyből vinni akartam, de én is attól félek, hogy nem magnézium hiány.
2013. febr. 2. 14:37
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Telefonban, interneten senki nem fog neked semmit diagnosztizálni. Azért mondta ezt, mert esélye sem volt megvizsgálni a kutyát. Vidd csak be szépen és vizsgáltasd ki.
2013. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
korvimin arthro jó lehet rá de valószínű patella luxatio dolog van mögötte, magyarul térdkalácsficam.
2013. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Felhívtam egy másik állatorvost. Szerdára kaptunk időpontot.
2013. febr. 2. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!