Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor lehet megetetni egy...

Hányszor lehet megetetni egy kistestü kutyát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem egy kis csivavám van.ő napotna 2x eszik.reggel és este.de sokszor van olyan,hogy reggel nem éhes és csak este eszik.szoval írd meg,hogy mijen fajta a kutyud mert ezt így nemnagyon lehet megállapítani.
2009. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát a napi adagját annyi felé osztod ahány felé szeretnéd.


A kistestű kutyáknak gyakran gyenge a gyomra úgyhogy a legalább két-háromszori etetés ajánlott.


A méteréhez és korához megfelelő adagot kiméred és elosztod három egyenlő adagra...ha dolgozol napközben akkor lehet kettő is.

2009. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát bichon havaneséröl lenne szó...

( olyan mint a westie )

2009. szept. 3. 16:24
 4/6 anonim válasza:
nekem màr 4 honapos a kutyusom most màr csak 2x eszik egy nap de ez elott 400g ot mindig megevett egy nap.Nekem azt mondta a doki hogy minimum 3x kell a kolyok kutyàkat etetni.
2009. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bichon havanese etetésére oda kell figyelni, reggel 300gr száraz táp pl konzerves májkrémmel,vagy valami vel és este pedig 400gramm táplálékot kell adni neki,de oda kell figyelni,hogy etetés után ne ugráljon,ne sétáljunk vele, mert könnyen bélcsavarodást kaphat,ezért inkább evés után várjunk 1-2 órát még leüllepszik a hasában,mert műtét lehet a vége, ahogy az enyémnek is.Akkor még nemtudtam,hogy pl etetés után ne játszak vele meg ilyenek:)
2009. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja és itt egy oldal,ahol megtudhatsz még pár dolgot a bichon havanese kutyusokról.


[link]

2009. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!