Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kecskéhez, tyúkokhoz mikor...

Kecskéhez, tyúkokhoz mikor kell kelni? Illetve reggel mikortól kell kiengedni legelni? És hányszor kell őket megetetni egy nap?

Figyelt kérdés
Most gondolkozok, hogy szeretnék tartani, ha majd biztos lesz, akkor szerzek be szakkönyveket is róluk.
2010. júl. 11. 13:06
 1/7 anonim válasza:
Mi nyáron 6 körül kiengedjük a tyúkokat. Télen értelemszerűen később is lehet. Lehet önetetőbel, önitatóval etetni, itatni, akkor sokat nem kell rájuk nézni.
2010. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kecskére is kíváncsi lennék.

2010. júl. 11. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Hello! Nekunk voltak kecskeink, fater mindig reggel hatkor engedte ki oket, napkozben csak friss vizet kaptak, mert volt mit legelniuk, aztan este 8-9 korul zarta be oket es akkor adott nekik valamilyen tapot.

Telen meg reggelire tap, aztan kiengedte oket mozogni meg fakerget ragcsalni, ebedre szenat kaptak, este megint tapot. (es telen kevesebb idot toltottek kinnt, mivel rovidebbek a nappalok) Egyebkent ha kecsket tartasz, gondoskodj nagyon massziv keritesrol, mivel szeretnek mindent megmaszni meg tonkretenni:)

2010. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tehát kecske, tyúk, napkeltétől napnyugtáig, ha jól értem.

2010. júl. 12. 15:05
 5/7 anonim válasza:
az állat már csak ilyen:)
2010. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 12. 16:15
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalán nem baj, és még egy picit jobb is mint amire számítottam!

De egyenlőre még adatgyűjtés fázisban vagyok. El kell döntenem, hogy be tudok-e felelősséggel vállalni állatokat vagy nem fog bele férni az életritmusomba.

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 12. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!