Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki állatmenhelyen dolgozik,...

Aki állatmenhelyen dolgozik, mesélne?

Figyelt kérdés
Milyen a hangulat, mit kell csinálni, milyen érzései vannak, mikor hazaér a munkából ? Kap-e fizetést vagy önkénteskedik ? Minden érdekel.

2013. febr. 3. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Én konkrétan nem dolgozok ott (néha besegítek), de több ismerősöm szinte állandós. De nem kap senki fizetést, a legtöbb amiről eddig hallottam, hogy álltak egy BKV bérletet, illetve egy telefont (de nem örökbe) ha olyan dolgokat bíztak rá, ahol sokat kellett telefonálni-intézkedni, stb.
2013. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%

Itt nézz körbe [link] , leírjàk milyen munkàkat tudnàl végezni önkéntesként.

A hangulat jó szokott lenni, elvégre mindenki nagy àllatbaràt a brigádban , vagyis adott az irànyvonal :-)

2013. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Én heti egy napot dolgozok menhelyen. Reggel takarítás, kennelek kipucolása, kifutókról szar felszedése. Utána tálak elmosása, kaja kiporciózása. Majd sétáltatás, játék, érdeklődő leendő gazdik fogadása. Jó dolog megszeretni egy kutyát, de aztán kicsit rossz, ha következő héten megyek, és már nincs ott, mert örökbefogadták. Persze örülök is neki, de van pár kutya, akik miatt szeretek kimenni, és rossz, ha ők elmennek. Persze vannak veszélyes kutyák, azokkal óvatosan kell bánni, mindig nagyon figyelni kell. Minden kutyával kell törődni, nem csak a bújósakkal. A társaság nagyon jó, még akkor is, ha először jön valaki önkénteskedni, valahogy rögtön baráti a viszony. Én szeretem a kutyákat fényképezni, játszani azzal, amelyikkel lehet. Elsőre nekem félelmetes volt az állandó ugatás, de meg lehet szokni.
2013. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ja még annyi, hogy fizetést természetesen nem kapok, de minden héten viszek jutalomfalatot, kaját, nyakörvet, játékot, mikor mire van pénzem. Szóval nekem kerül pénzbe.
2013. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. A városunk menhelyén szívesen önkénteskednék, van tapasztalatom a kutyakozmetika területén, de csak időszakosan tudnék bejárni. Szerintetek így is lenne lehetőségem dolgozni ott, vagy csak a fix embereknek örülnek ?
2013. febr. 3. 13:57
 6/9 anonim válasza:
86%
Biztosan örülnének. Minnél több a dolgos kéz, annàl jobb.
2013. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
De az jó, ha előre meg tudod mondani, hogy kb mikor mész, hogy tudják, melyik nap számíthatnak rád.
2013. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Biztos örülnek majd neked, főleg ha tudsz segíteni fürdetéssel, nyírással, mert a hosszú szőrűek igényelnék a bunda karbantartását, de szakszerű kozmetikázást nem sok menhely engedhet meg magának anyagilag.
2013. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Két budapesti menhely:

[link]


[link]

2013. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!