Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen Dobberman kenneleket...

Milyen Dobberman kenneleket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Dobit szeretnék.Tudtok párat?
2013. febr. 3. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] szerintem egyik legjobb kennel az országban. persze a kölykök nem is olcsók, de igényesen vannak tartva, jól szocializálódnak egészen kis koruk óta. kiállításra is ígéretesek, mert a szülők mind kiállításra szánt kutyák
2013. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nézd át a magyarországi kenneleket, ahol van kiskutya, hivd fel őket. Ami az egyiknek megfelel, lehet a másiknak nem. neked kell döntened.
2013. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Eü szűrésekre nagyon figyelj oda, a környezetemben nagyon sok tenyésztőtől származó dobinak van bőrproblémája vagy pajzsmirigy gondja. Ha kinéztél 1 kennelt, próbálj utána járni hogy az onnan kikerült kutyák egészségesek-e.
2013. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem magamnak azt a kennelt, amit az első linkelt... elég jónak tűnik.
2013. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
A sulin van egy kan dobi az első kennelből. Gyönyörű állat, szuper ösztönökkel. Az egészségéről nem tudok nyilatkozni. Sokáig nekem is álmom volt egy dobermann, ők voltak az egyik esélyes kennel, akiktől vennék.
2013. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első kennel tényleg nagyon jó, nekem is tetszik. De itt van még pár elég jó:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A Tahi-Réme kennel is nagyon jó, az ő honlapjukat hirtelen nem találom.

2013. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját részre tuti KOD-os dobit vennék, de ha sem a kiállításozás sem a sport nem érdekelne csak hogy legyen jó helyről egy dobim akkor a de la scytha kennelt is megfontolnám.
2013. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
ha az utolsó kennel sem kiállitásra, sem sportra nem alkalmas, akkor milyenek a kutyák????? csak arra vannak, hogy legyenek?
2013. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok a


Guard Of The Triumphal Arch Dobermann Kennel-ről?

2013. febr. 4. 19:19
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha én most szeretnék kutyát venni, csakis a Tahi Réme kennelt választanám. Szép kutyák, jó ösztönökkel, a hazai tenyészetek nagy %-a belőlük épitkezett.
2013. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!