Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Normális hogy a kutya...

Az Normális hogy a kutya morog meg vicsorog rám amikor eszik, és közel megyek hozzá?

Figyelt kérdés
nem értem miért csinálja ezt, hisz én adom neki az ételt mitől fél ,hogy hiheti ,hogy amit adok azt elveszem ? megsimogatni sem merem ilyenkor szerintetek megkapna ? hogy tudnám erről leszoktatni ?
2013. febr. 3. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ez egy kicsit sem normális! És semmiképp se simogasd ilyenkor, mert akkor megerősíted ezt a viselkedést! Tedd rendbe a sorrendet köztetek, mert itt komoly bajok vannak!
2013. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon nem normális, nincsen megnevelve a kutyád, azt hiszi ő a főnök. Próbáld átvenni a falkavezérséget, számtalan cikket találsz erről meg lehet egy kutyaiskolába sem ártana ellátogatni.
2013. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudnál cikket linkelni , meg konkrétan hogyan állítsam fel a sorrendet ? attól félek már hiába mert már 5 éves a kutya
2013. febr. 3. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez a legjobb cikk: [link]
2013. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi! már olvasom is
2013. febr. 3. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Tyűha! Ez abdzolút nem normális.

Mennyi idős a kutyád és mióta van veled?


Talán megpróbálhatnád kézből etetni falatokkal.

Föl tartod a mutató ujjad, kezedben a falattal, kissé magasra, közben mond, h "ül". Így ha felnéz, automatikusan leül. Aztán odatartod a falatot és mondod, h "szépen". Ha mohón akarja elvenni pofin legyinted és nem adod oda. A kajás tállal is így. Ültesd le, mielőtt leteszed neki az ételt. Amíg nem várja meg türelmesen nem adod oda. Gyakoroljatok.


Vagy nézd a tv-ben a "Csodálatos kutya dokit". Olyasmi problémákkal foglalkozik mint a tiéd.


Én a kutyámat nemcsak hogy meg simogathatom, de akár a szájába is nyúlhatok evés közben. Tudom, h egyesek szerint ez kicsit tulzás, de így legalább odaengedne, ha mondjuk véletlenül félre nyelne.

2013. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a kutya kora ebben az esetben nem számít. Mivel ha egy farkasfalkát nézünk és egy fiatal leakarja túrni az idősebb domináns kutyát, nem mond le a tervèről mert tekintettel van az idős farkas korára :s
2013. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

az is jó (en is ezt csinalom) ha ugy teszel mintha ennél a táljábol /ráteszel atlatszo foliat teszel a talkajara es rateszel valami kajat ami tenyleg megeyzel mielott odaadod neki. ha ugrál ,ugat vagy csak tul kozel jon morogj rá vagy dobbancs oda.

ha barmikor megkap vagy megharap esetleg csak megprobalja gondolkodas nelkul pofozd meg! tanulja meg h ezt nem szabad, ne is jusson eszebe.

2013. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
79%

Az egyáltalán nem normális, hogy a kutya a gazdira vicsorog és morog evés közben.

A kutyám, hozzám kerülése után pár nappal eljátszotta ezt. Engedelmes, bújós volt már akkor is. Az tűnt fel, hogy mikor evésnél megpaskolom a hátát, megfeszül...rájátszottam, a nyakához nyúltam, morgott. Azonnal grabancrázás és földre nyomás következett a kaját meg elvettem egy órára. Utána ezt még egyszer eljátszottuk, harmadjára megkaphatta és nem morgott.

Másnap csak elsőre morgott, azóta ezzel nem volt gond.


A simogatást ne is erőltesd, azzal dicséred a helytelen cselekvést.

Írd be a keresőbe fent, hogy falkavezér...egy csomó kérdést találsz hasznos válaszokkal, kezd el alkalmazni őket.

Addig is amikor morog, morogj vissza, rázd meg a grabancánál fogva, zavard el és fél óráig-óráig vedd el a kaját majd próbáld újra.

2013. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
22:02 pontosan így csinálom, ha kézből etettem nincs semmi gond és még szokom neki mondani hogy szépen és nagyon óvatos olyankor és elveszi az ételt. amúgy nagyon okos kutya meg azért foglalkozok is vele nem értem hogy ezt miért csinálja, de köszönöm szépen mindenkinek!
2013. febr. 3. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!