Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit godoltok a láthatatlan...

Mit godoltok a láthatatlan kutyakerítésről? (nem villanypásztor)? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
hát mi az, ha láthatatlan? erőtér? lézer? ufókalitka?
2009. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy visszatartó rendszer.Le kell fektetni vezetékeket,(amiben nincs e.feszültség)jeladó van hozzá,vevőkészülékes nyakörv,ami impulzusokat ad ki,ha a kutya közel megy a tiltott területhez,kerítéshez.
2009. okt. 3. 18:02
 3/15 anonim válasza:
100%

Ilyet merre lehet kapni és mennyiért?

Ezt még nem is hallottam!

2009. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit fáéj a kutyának de ha nagyon akar úgyis átmegy rajta,a mienk legalábbis
2009. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jártok egy normális kerítéssel, mert egy erősebb kutya átmegy rajta ha nagyon akar. Amúgy is rengeteg macera van vele, pl elszakad a vezeték stb.
2009. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet tényleg nem érné meg. Egyébként netről lehet rendelni 70-80.000 szép magyar forint.
2009. okt. 3. 19:33
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé drága , olyan 50 ezer ft körül mozog !

De van többért is , én is néztem , de én nem hiszek annyira benne , az én kutyámat semmi nem tarja vissza , majd pont ez?? Hát nemtudom , próba szerencse.

2009. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Én soha nem vennék ilyen vackot, olcsóbb megnevelni a kutyát! Csak ídő és türelem kell hozzá. Ez szerintem a lusta ember eszköze.
2009. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért kíváncsi lennék, hogy neveled meg a kan kutyádat, hogy ne menjen el a tüzelő szuka után... Egy rendes kerítés kell.
2009. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért nem mondanám,hogy ez a lusta emberek eszköze.Lassan valaki már mindenre ezt mondja.Sajnos nem mindenkinek Kántor,Rex felügyelő,Jerri Lee rohangál a kertjében. Ha valakinek a nevelés,kutyasuli,séta,ivartalanítás,kőkerítés ellenére is szökik a kutyája akkor megpróbálhat v.mi új módszert,nem?
2009. okt. 4. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!